Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Zdrowe koktajle zamiast śniadania – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Zdrowe koktajle zamiast śniadania

Zdrowe odżywianie wbrew pozorom nie jest wcale takie trudne. Jednak wymaga pewnego planowania i dyscypliny co wielu osobom trudno połączyć w natłoku wszystkich zadań, przed jakimi stajemy codziennie. Jednak są łatwe i przystępne sposoby na to aby znaleźć kilka chwil na wartościowy i zdrowy posiłek.

Odżywczy koktajl w drodze do pracy

koktajl odżywczy herbalifeBycie szczupłym wcale nie oznacza tego, że jesteśmy zdrowi. Sama myślałam, że skoro jestem szczupła to jestem zdrowa. Jednak nie odżywiałam się prawidłowo. Bywały takie dni, że wychodziłam z domu bez śniadania i głód ignorowałam albo zapychałam się niezdrowymi przekąskami. Jednak namówiona przez koleżankę wybrałam się na wizytę do specjalisty. Okazało się, że mimo iż jestem szczupła mam otłuszczone narządy wewnętrzne. Organizm głodzony magazynuje energię w formie tłuszczu właśnie przez nieregularną dietę. Konsekwencji zdrowotnych jeszcze nie było widać. I byłam w ostatniej chwili aby móc to zmienić. Otłuszczone organy wewnętrzne mogą prowadzić do wielu groźnych chorób. Chciałam się zmienić, ale nie wiedziałam w jaki sposób. Koleżanka zaproponowała mi koktajl odżywczy herbalife, który będę mogła przyrządzić w zaledwie w kilka minut przed wyjściem do pracy. Pić go w aucie czy autobusie. Kotajl miał wiele wartości odżywczych jest łatwy i szybki w przygotowaniu i oczywiście niezwykle smaczny. Do bazy koktajlu można dodać swoje ulubione owoce, dzięki czemu można wzbogacić smak napoju. Sama znajoma mówiła, że od kilku miesięcy sama pije koktajl i czuje się o wiele lepiej, ma więcej energii i rano nie traci czasu na szykowanie sobie śniadania. Do koktajlu możemy wrzucić również ziarna kawy i nie ma konieczności zaparzania jej w ekspresie.

Napój składający się z owoców okazał się dla mnie najlepszym sposobem na to aby zacząć regularnie zjadać rano posiłki. Szybkie przygotowanie koktajlu pozwala na to aby zaoszczędzić wiele czasu, co jest dla każdego ważne szczególnie o poranku. Koktajl piję w aucie stojąc w korkach, lub dopijam już w pracy siedząc przed ekranem komputera. Odkąd pije koktajle z różnymi owocami czuje się o wiele lepiej i nieco przybrałam na wadze.

Scroll to Top