Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Zdecydowaliśmy się wyjechać na wyścig F1 – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Zdecydowaliśmy się wyjechać na wyścig F1

Dość długo zastanawiałam się, gdzie możemy z mężem wyjechać na rocznicę ślubu. Zależało nam na tym, aby przeżyć jakieś niezapomniane wrażenia. Pewnego wieczoru usiedliśmy razem przed komputerem i przeanalizowaliśmy dostępne możliwości. Dość szybko wybraliśmy wycieczkę na wyścig F1. Już od dawna oboje mieliśmy takie marzenie, aby zobaczyć taki wyścig na żywo.

Bardzo nam się spodobał wyścig F1

wyjazd na wyścigi F1Wobec tego nie pozostało nam nic innego, jak zorganizować wyjazd. W tym celu skorzystaliśmy z pomocy doświadczonego biura podróży, które oferowało pomoc przy zakupie biletów na wyścigi. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, ponieważ taki wyjazd na wyścigi F1 okazał się niezwykle tani. Zdobycie biletów nie okazało się trudne. W ramach wyjazdu mieliśmy już zorganizowany nocleg i wyżywienie bardzo blisko toru wyścigowego. Bez problemu udało nam się także zdobyć bilety lotnicze na pobliskie lotnisko, z którego nie mielibyśmy daleko do hotelu. Czas do wyjazdu minął bardzo szybko. Od razu po przylocie na miejsce, wiedzieliśmy że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Wyjazd okazał się naprawdę fenomenalny. Sam wyścig F1 bardzo nam się podobał. Był on wspaniale zorganizowany w sposób bezpieczny nie tylko dla kierowców, ale także dla kibiców, którzy zasiedli wokół torów startowych. To zupełnie inne emocje niż przed telewizorem.

Jestem bardzo zadowolona z faktu, że udało nam się taki wyjazd zorganizować. Ostatnio podpowiedziałam mojej przyjaciółce, że jeśli chce wybrać się na jakiś wyścig F1 z pewnością powinna skorzystać z tego biura podróży co my. Udzielają tam profesjonalnej pomocy i pomagają przy załatwieniu wszystkich kwestii formalnych, także po przylocie do kraju, gdzie odbywa się wyścig, co dla wielu osób z pewnością będzie bardzo ważne.

Scroll to Top