Zamontowanie stylowej lampy kryształowej na sali weselnej

 

Moje postrzeganie estetyki było inne niż pozostałych przedsiębiorców, których znałam. Moja restauracja była urządzona w stylu wiktoriańskim i tak samo miała wyglądać sala weselna, którą właśnie przygotowywałam dla swoich potencjalnych klientów. To miało być coś wyjątkowego. 

Wybór najmodniejszej lampy kryształowej do sali weselnej

lampa sufitowa kryształowaWszystkie sale weselne w mieście były nowoczesne. Na sufitach były plafony a na podłodze płytki czy panele. W takich salach panował dość surowy klimat, ale oczywiście to było moje osobiste zdanie. Ja miałam zupełnie inny pomysł na urządzenie sali. Na podłodze musiał być czerwony dywan, stoły musiały być drewniane a krzesła rzeźbione. Wiedziałam, że ten styl przypadnie do gustu klientom a wesele na takiej salo przyniesie niezapomniane chwile i wrażenia. Miałam wszystko ustalone, tylko nie wiedziałam co z oświetleniem. Najlepiej pasowałaby w tej sali duża lampa sufitowa kryształowa i ostatecznie doszłam do wniosku, że w taką zainwestuję. Naturalnie na stolikach miały stać małe lampki, ale dodatkowe oświetlenie było niezbędnym elementem wyposażenia sali weselnej. Lampa musiała być wyjątkowa i spełniać moje wszystkie oczekiwania, dlatego też wybór nie był wcale łatwy. Liczyłam się z kosztem zainwestowania w taką kryształową lampę, ale nie wyobrażałam sobie w swojej sali weselnej innego rozwiązania. Ostatecznie lampę zamówiłam bezpośrednio u producenta i została ona wykonana zgodnie z projektem, który osobiście przygotowałam.

Sala gotowa była już w maju i doskonale się składało, bo sezon ślubów był w pełni. Moją salą interesowało się dużo osób, które doceniały ten styl. Organizowałam również śluby na sali, gdzie urzędnik osobiście się pojawiał. Wszystko było doskonale przygotowane na taką sytuację.

 

Scroll to Top