Zalety koników bujaków sprężynowych

Ostatnio ktoś włamał się w nocy na plac zabaw, którym zarządzam. Całe szczęście zniszczenia nie okazały się zbyt duże. Tak naprawdę włamywacz uszkodził tylko jedną zabawkę. Był to bujany konik na sprężynie. Musiałam, jak najszybciej znaleźć taką zabawkę i wymienić ją na placu zabaw, ponieważ dzieci bardzo ją lubiły. Od razu zabrałam się więc za poszukiwania sklepu, gdzie będę mogła ją kupić.

Kupno bujaka konika na plac zabaw

bujak konik plac zabawCałe szczęście nie było to nic trudnego. W jednym z pierwszych sklepów, które otworzyłam znalazłam to czego potrzebowałam. Był to bujak konik Plac zabaw, którym zarządzałam już wkrótce wzbogacił się o tę zabawkę. Będąc w tym sklepie bowiem od razu złożyłam stosowne zamówienie. Byłam bardzo zadowolona nie tylko z niskiej ceny tej zabawki, ale również z tego, że mogłam skorzystać z bezpłatnej dostawy oraz montażu bujaka na placu zabaw. Dużą zaletą wybranej przeze mnie zabawki było również to, że wykonana została ona z wysokojakościowej, odpornej na promieniowanie UV płyty HDPE. Sprzedawczyni w sklepie zapewniała mnie, że jest to produkt odpowiedni dla dzieci w wieku od trzech do dwunastu lat. Dzięki temu, że bujak został pomalowany na wiele różnych kolorów przyciągał uwagę dzieci. Już wkrótce przekonałam się o tym samodzielnie. Cieszę się, że udało mi się dostać ten bujak w dobrej cenie i to niemal „od ręki”.

Dostawa i montaż odbyły się bowiem już na drugi dzień. W międzyczasie dowiedziałam się także, że jego konstrukcja jest niezwykle stabilna, ponieważ wykonana jest ze stali sprężynowej malowanej metodą proszkową. Oczywiście najważniejsze było jednak to, że zabawka ta spełnia wszystkie certyfikaty i normy bezpieczeństwa, które dopuszczają tego typu produkty do użytkowania przez dzieci na publicznych placach zabaw.

Scroll to Top