Zakup regału magazynowego

 

Prowadzę firmę produkującą płyty drewniane. Mam na nie duże zapotrzebowanie. Zatrudniam ponad stu pracowników. Mam dwa magazyny, gdzie przechowuję wyprodukowane płyty. Mam tak dużo zamówień, że brakuje mi regałów do magazynu. Na razie potrzebny mi jest jeden duży regał. 

Ustawienie regału magazynowego

regał magazynowy na wymiarNie chcę kupować pierwszego lepszego regału. Mój magazyn co prawda jest pojemny, ale wszystko muszę mieć tutaj wymierzone. Muszę zakupić regał magazynowy na wymiar. Moje płyty drewniane mają określone wymiary, więc nie mogą leżeć na małym, lub za dużym regale. Muszą leżeć idealnie, na wyprofilowany regale. Zadzwonię do swojego zaufanego dostawcy, by mi coś zaproponował. Podczas rozmowy, podałam mu wymiary, jakie bym chciała. Powiedział mi, że musi sam to dokładnie wymierzyć, ponieważ liczy się tutaj precyzja, a on posiada odpowiedni sprzęt do profesjonalnego pomiaru. Następnego dnia przyjechał do mnie i dokonał niezbędnych pomiarów. Zaproponował mi odpowiedni rodzaj regału. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam. Na zamówiony regał muszę poczekać około dwóch tygodni. To i tak nie jest dużo czasu. Myślałam, że będę czekać dłużej. Po tym okresie regał został przywieziony. Pozostało nam już tylko jego złożenie, ale tym zajmą się pracownicy mojego dostawcy. Teraz będę mogła zacząć układać płyty drewniane na nowym regale, z czego jestem bardzo zadowolona. Regał prezentuje się okazałe. Jest on kilku piętrowy, więc można na nim umieścić mnóstwo płyt drewnianych, z czego jestem bardzo zadowolona.

Myślę bad tym, by zakupić jeszcze jeden regał do drugiego magazynu. Na pewno by mi się przydał. Ten, który już mam sprawdza się bardzo dobrze. Jestem z niego bardzo zadowolona. Płyty leżą na nim idealnie. Również układanie ich na regale nie sprawia żadnych problemów. 

 

Scroll to Top