Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Zainteresowałam się lakierowaniem proszkowym – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Zainteresowałam się lakierowaniem proszkowym

Jakiś czas temu zdecydowałam się zmienić kolor karoserii mojego samochodu. Chciałam na tym zaoszczędzić, dlatego zrobiłam to samodzielnie i niestety, nie było to dobre rozwiązanie. Okazało się bowiem, że już po kilku tygodniach lakier zaczął odpryskiwać i całość wyglądała fatalnie. Pożaliłam się przyjacielowi z pracy, że nie mam pojęcia, w jaki sposób mogłabym to naprawić.

Zalety profesjonalnego lakierowania proszkowego

na czym polega lakierowanie proszkowe aluminiumWtedy on podpowiedział mi, że auta najlepiej jest oddać do serwisu, gdzie zostaną pomalowane proszkowo. Przyznam szczerze, że po raz pierwszy słyszałam takie określenie i w pierwszej chwili nie wiedziałam co to znaczy. Wtedy przyjaciel dokładnie wytłumaczył mi na czym polega lakierowanie proszkowe aluminium. Daną rzecz trzeba najpierw umyć, odtłuścić oraz osuszyć. Następnie nakłada się na nią lakier proszkowy. Jest to specjalny, trwały rodzaj lakieru, który po polimeryzacji, czyli utrwaleniu jest niezwykle wytrzymały i solidny. Lakierowanie proszkowe poleca się na wszystkie aluminiowe urządzenia i przedmioty, które narażone są między innymi na uszkodzenia mechaniczne (takie jak odpryski lub zadrapania), a także na niekorzystne warunki atmosferyczne. Takie lakierowanie można przeprowadzić ręcznie lub za pomocą automatycznych pistoletów natryskowych. Polecił mi on nawet miejsce, gdzie można skorzystać z tego typu usług.

Zapewnił mnie on, że jest to niezwykle profesjonalna lakiernia proszkowa, gdzie używają naprawdę wysokojakościowych lakierów oraz dokładają wszelkich starań, aby lakierowanie odbyło się w sposób dokładny i precyzyjny. Szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Uzyskałam tam solidną pomoc, a lakierowanie proszkowe okazało się naprawdę wysokojakościowe. Moje auto było dzięki niemu o wiele ładniejsze wizualnie.

Scroll to Top