Zaawansowany monitoring internetowy

Internetowy system monitorowania jest wygodniejszy i dokładniejszy niż jakikolwiek stacjonarny system obserwacji wizyjnej. Nie wymaga on bowiem posiadania żadnego centrum monitorowania czy urządzeń, gdyż jest w całości sterowany przez pracowników stacji monitorowania, do której jest podłączony.

Nowoczesny miejski system monitorowania

monitoring ip krakówNiedawno zapadła decyzja o stworzeniu miejskiego systemu monitorowania wizyjnego, który miałby być właśnie monitoringiem w całości internetowym, obsługiwanym przez rejonową stację monitorowania położoną w mieście, z pomocą wyznaczonych funkcjonariuszy policji. Podczas gdy wybór i dopasowanie urządzeń było zadaniem trywialnym, gdyż zestawy systemów monitorowania dostępne są również w skali pozwalającej na stworzenie miejskiego monitoringu, montaż i podłączenie ich do stacji okazały się być ponad nasze siły. Na nasze szczęście, urządzenia mogły być z łatwością zamontowane przez większość pracowników firm, które sprzedawały monitoring IP Kraków ma takich firm szczególnie dużo, gdyż mnóstwo obiektów w mieście wyposaża się właśnie w internetowe systemy monitorowania, więc wybór był naprawdę duży. Zdecydowaliśmy zlecić montaż bardzo znanej i renomowanej agencji ochrony, która wykonuje również usługi techniczne, związane z zabezpieczeniem obiektów. Projekt miejskiego systemu monitorowania okazał się być dość dużym wyzwaniem, z racji wielu urządzeń oraz konieczności najdokładniejszego ich ulokowania, choć został przyjęty bez uwag.

Wykonanie projektu mogliśmy śmiało określić jako wzorowe. Wszystkie urządzenia zostały zamontowane błyskawicznie, i podłączone do systemu sprawnie, tak że mógł być on uruchomiony ledwie tydzień po rozpoczęciu instalacji, a montaż nie wymagał żadnych prac przygotowawczych.

Scroll to Top