Wytrzymałe zadaszenia do basenu

Wielu z nas marzy o tym, aby posiadać piękny basen zewnętrzny na naszej posesji. Po spełnieniu tego marzenia możemy upajać się przyjemnością orzeźwienia w wodzie basenowej podczas upalnych dni. Basen tego typu jest wykorzystywany także podczas miesięcy zimowych, kiedy jest wykorzystywany do ciepłych kąpieli. Do tego typu basenu możemy dobrać także mocne i ładne zadaszenie, chroniące przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi.

Producenci zadaszeń do basenów zewnętrznych

zadaszenie basenoweDobierając zadaszenia tego typu do naszego basenu, możemy zauważyć, że producenci oferują wiele rodzajów ich wysokości. Zadaszenie basenowe może być zatem niskie, średnie i wysokie. Aby konstrukcja zadaszenia była odporna nie tylko na niekorzystne warunki atmosferyczne, ale także wszelkiego typu uderzenia, musi być wykonana w zgodzie z normami. Potwierdzeniem tego typu norm obciążeniowych są specjalne certyfikaty. Wytrzymałość zadaszenia może być potwierdzona podczas śnieżnych zim, gdy na konstrukcji zalega puszysta czapa śniegowa. Gdy chcemy zamówić zadaszenie, często nie wiemy, jakiego typu modele możemy kupić. W tej sytuacji z pomocą przychodzą nam specjalne konfiguratory. Dzięki nim w szybki sposób określimy nie tylko wymiary, kształt i kolor zadaszenia, ale także będziemy mogli wpisać inne parametry. W konfiguratorach wpisujemy na przykład fakt posiadania przez nas kamieni brzegowych i wysokość ich wystawania.

Po zamontowaniu odpowiednio wysokiego zadaszenia basenowego możemy wstawić do niego wiele przedmiotów. Oprócz leżaków i foteli rozkładanych jesteśmy w stanie umieścić w środku także stoły, na których położymy talerze z posiłkiem. Dzięki temu możemy spędzić miło czas nawet wtedy, gdy na zewnątrz pada śnieg, deszcz lub wieje zimny, przeszywający wiatr.

Scroll to Top