Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Wyciskarki firmy Hurom – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Wyciskarki firmy Hurom

Spożywanie świeżo wyciśniętych soków jest niesamowicie ważne dla naszego organizmu. Przede wszystkim w takiej formie dostarczamy sobie potężnej dawki cennych witamin i dodatkowo nawadniamy się. Dlatego dobrze mieć w domu wyciskarkę.

Jakość wyciskarek wolnoobrotowych hurom

wyciskarka wolnoobrotowa huromJeżeli jesteśmy na etapie wyboru sprzętu do wyciskania soków, to warto się przeanalizować plusy i minusy sokowirówek, wyciskarek i blenderów. Są to typowe sprzęty, które umożliwiają zrobienie pysznego soku z warzyw i owoców. Najlepsza jest wyciskarka wolnoobrotowa Hurom, gdyż pozwala na wykonanie soku o różnej gęstości. Możemy sobie przyrządzić klarowny sok, napój z delikatnym miąższem, albo gęste smoothie. Wszystko za sprawą sprytnej manetki, która w prosty sposób pozwala zmienić tryb produkcji soku. Wyciskarka posiada aż dwa otwory na wsad, w postaci jednego pionowego na duże i długie produkty, takie jak na przykład seler naciowy, czy ogórek oraz mniejszy boczny, który świetnie się sprawdza na pomidorki koktajlowe, czy truskawki. Ponieważ wyciskarka Hurom generuje wolne obroty, to wsad owocowy się nie podgrzewa, a przez to nie traci swoich wartości odżywczych, które giną w wysokich temperaturach. Do wyciskarki możemy wrzucać całe owoce i warzywa ze skórką, przez co w soku zatrzymamy wszystkie witaminy, które się w niej znajdują. Urządzenie posiada aż dwa sita przez które wsad jest przecierany, aby przy wyborze klarownego soku, nie znalazły się w nim cząstki owoców, lub warzyw. Duży pojemnik na sok pozwala na jednorazowe uzyskanie aż półtora litra płynu.

Wyciskarka jest bardzo łatwa w złożeniu i czyszczeniu. Posiada system zabezpieczeń przed włączeniem niekompletnego urządzenia, lub przed przegrzaniem. Urządzenia Hurom są bardzo energooszczędne i ciche, więc każdy będzie zadowolony z takiego sprzętu.

Scroll to Top