Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Wisła poleca się na ferie zimowe – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Wisła poleca się na ferie zimowe

Jest takie miejsce w Polsce, w którym zarówno najmłodsi jak i najstarsi znajdą coś dla siebie. Jest taka miejscowość, w której w sezonie zimowym może jednocześnie przebywać tyle samo turystów, co jej stałych mieszkańców. I nie ma się czemu dziwić, bo w każdym domu oferowane są miejsca noclegowe. Są tam też nowoczesne hotele i bardzo rodzinne pensjonaty.

W tym roku warto odwiedzić Wisłę

wisła malinka - tanie noclegiMiasteczkiem, o którym mowa, jest oczywiście Wisła. Na ferie zimowe warto wybrać się w tym roku właśnie tam. Jest to miejscowość położona w górach, więc dookoła rozpościerają się przepiękne widoki i krajobrazy. Będąc w Wiśle możemy napawać się wręcz tymi pięknymi widokami. I to bez znaczenia w której części czy też dzielnicy Wisły będziemy nocować. A na pewno jest w czym wybierać. Ponoć najciekawiej pod względem turystycznym prezentuje się Wisła Malinka – tanie noclegi możemy tam zarezerwować i w pensjonatach i w hotelach. W Malince znajduje się słynna skocznia narciarska, która nosi imię naszego wybitnego skoczka. Jeśli zatem ktoś szuka pomysłu na zbliżające się ferie to właśnie Wisła jest najciekawszą propozycją na ten rok. Co tu dużo mówić – każdy znajdzie tam coś dla siebie. Place zabaw, skocznia narciarska, zielona ciuchcia czy wielki park linowy – to wszystko mamy tam na wyciągnięcie ręki. A w dodatku jest tam prawdziwy amfiteatr, w którym każdego wieczoru odbywają się jakieś imprezy kulturalne.

Ten rok pod względem turystycznym ma być w całym kraju rekordowy. Po ostatnich latach chudych przez pandemię w tym roku nastąpi gigantyczne odbicie. Liczba turystów odwiedzających polskie kurorty będzie w ciągu roku najwyższa od lat. A testem wydolności branży turystycznej będą zbliżające się ferie. Wisła na pewno będzie oblegana, bo przecież to miejsce jest idealne dla każdego.

Scroll to Top