Waporyzacja suszem konopnym

Medyczna marihuana stała się w ostatnich latach naprawdę popularna. Dzieje się tak za sprawą odkryć naukowców, którzy udowodnili jej lecznicze właściwości. Okazuje się, że konopie siewne posiadają grupę związków aktywnych określanych jako kanabidiole, w skrócie CBD. Kanabidiole wykazują silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, a także mają właściwości przeciwwymiotne.

Właściwości i stosowanie suszu z konopi siewnych

dobry susz do waporyzacjiSwoją popularność susz konopny uzyskał dzięki właściwościom przeciwnowotworowym, które hamują proces onkogenezy, a więc powstawania komórek nowotworowych, a także nie dopuszczają do powstawania przerzutów i transformacji zdrowych komórek organizmu w komórki rakowe. Susz konopny stosuje się kilka razy dziennie w dokładnie określonej porcji. Najczęściej jest to jedna dziesiąta grama w waporyzacji. Wykorzystuje się do tego celu waporyzator, a więc urządzenie do palenia medycznej marihuany. Warto jednak wiedzieć, jak wybrać odpowiedni susz konopny. Dobry susz do waporyzacji posiada odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają jego jakość. Producent może się o taki certyfikat postarać i jeśli jego produkty spełniają określone normy to otrzyma on certyfikat potwierdzający jakość produktu. Jeśli na stronie internetowej producenta nie możemy znaleźć informacji na temat certyfikatów możemy się z nim skontaktować i zapytać, czy taki dokument posiada oraz poprosić o ich przesłanie.

Wiele osób może martwić się ceną za wysokiej jakości susz konopny. Wbrew pozorom nie jest ona tak wysoka, jak mogłoby się nam wydawać. Produkt jest również bardzo wydajny, ponieważ jeden gram wystarcza nam już średnio na dziesięć zastosowań. Warto tutaj podkreślić, że już po pierwszym zastosowaniu możemy liczyć na szybkie zauważenie efektów.

Scroll to Top