Walory pościeli ręcznie robionej

Bardzo cenię sobie dobrą jakość i lubię obdarowywać nią innych ludzi. Wie o tym cała moja rodzina. Można bardziej liczyć ode mnie na mały prezent, ale dobry gatunkowo niż na coś marnej jakości. Taka już jestem. Cenię swoje pieniądze i nie lubię ich wydawać na byle co.

Ile trzeba zapłacić za dwustronną pościel niemowlęcą?

dwustronna pościel niemowlęca handmadeGdy dowiedziałam się, że moja ulubiona siostrzenica jest w ciąży, musiałam kupić jest coś naprawdę wyjątkowego. Oczywiście, trzeba było prezent skonsultować z nią, bo jeśli szykowałam coś naprawdę „dużego” to nie mogło się to powielić. Wpisując w wyszukiwarkę w Internecie, jakie są najbardziej oryginalne i ekskluzywne prezenty dla niemowląt, znalazłam hasło dwustronna pościel niemowlęca handmade. To jest coś! Sama pościel dla dziecka musi być bardzo dobra jakościowo, to bawełna najwyższej klasy, pozbawiona jakichkolwiek zanieczyszczeń. Dwustronna to super pomysł, a do tego ręcznie robiona, czyli oryginalna i wyjątkowa. To byłby przepiękny prezent. Musiałam skontaktować się z Anusią i zapytać czy ma już jakąś zakupioną lub zamówioną. Gdy zaprzeczyła, ucieszyłam się i powiedziałam, żeby pościelą już się nie interesowała. Czułam, że trafiam w dziesiątkę. Podobno wyjątkowo chłonna, bawełna ekologiczna jest też bardzo gładka. I to jeszcze robiona ręcznie!

Nie mogłam się doczekać momentu, kiedy małe zawiniątko położy się już w łóżeczku i zacznie się niedługo uśmiechać. Przy tym jak dzieci szybko rosną, stanie się to w mgnieniu oka. Jeśli będzie temu skarbowi wygodnie w usłanym łóżeczku tym bardziej cioci będzie miło i zadowalająco.

Scroll to Top