Van z prosecco na wesele

 

Trunkiem, który w ostatnich latach przechodzi prawdziwy wybuch popularności, jest prosecco. To włoskie musujące wino jest składnikiem niezwykle znanego i chętnie pitego drinka z aperolem, ale i wiele osób ze smakiem pije je samo. Nic dziwnego – jego smak jest wyjątkowy.

Wybieramy van z prosecco na wesele

ekskluzywny van z proseccoKiedy planujemy ślub, chcemy aby wszystko było wyjątkowe. Dziś wiele par chce się wyróżnić, zapewnić gościom dodatkowe atrakcje. Piękna sala i zespół grający do tańca to dopiero początek. Nie wystarczy już tylko wiejski stół czy ciasta. Dziś konieczne jest dodanie czegoś ekstra. Część par stawia na fotobudki czy pokazy sztucznych ogni, ale prawdziwymi hitem jest ekskluzywny van z prosecco. Nic dziwnego, ten trunek cieszy się niegasnąca popularnością, szczególnie wśród kobiet. Jak wybrać taką atrakcję? Przede wszystkim musimy ustalić, jak van będzie wpasowywał się w wesele. Jest to atrakcja, która znajduje się na zewnątrz – więc doskonale pasuje do letnich i wiosennych wesel. Jeśli na nasze przyjęcie ślubne wybraliśmy garden party lub imprezę w namiocie – jeszcze lepiej! Goście będą mieli wtedy łatwy dostęp do vana, będzie on integralna częścią imprezy. Ważne jest, aby miejsce, gdzie planujemy wesele było miejsce na auto z winem. Ustalmy także, jak będzie podawany alkohol – czy będzie on limitowany czy rozliczamy się zgodnie z ilością wydanych kieliszków. Warto także pomyśleć o dekoracji busa – najczęściej firmy, kore je wynajmują mają dekoracje w ofercie – a mogą one pięknie wpisać się w klimat naszego wesela.

Bus czy też van z prosecco to doskonały pomysł na weselną atrakcję. Goście z pewnością ją docenią, tłumnie stawiając się po pyszny drink. Dodatkowo taki van, najczęściej zabytkowy, to dekoracja w stylu boho sama w sobie. I pięknie prezentuje się na zdjęciach.

 

Scroll to Top