Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Uzdrawiająca moc bransoletki z hematytu – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Uzdrawiająca moc bransoletki z hematytu

 

Bransoletka hematytowa to spektakularna biżuteria, która cieszy się przystępną ceną i mocą uzdrawiania. Hematyt ceniony jest nie tylko za piękny wygląd, ale również za silną energię, unikalne pole magnetyczne. Uważa się, że właściwości bransoletki z hematytu mają pozytywny wpływ na stan zdrowia jej właściciela.

Czym jest bransoletka z hematytu?

hematyt bransoletka damskaBransoletka hematytowa to ozdoba wykonana ze srebrnych, czarnych lub lekko czerwonawych koralików. Czasami kamienie mają charakterystyczne dla tego minerału smugi tęczy. Najczęściej do tworzenia bransoletek używa się czarnych i szarych kamieni, ponieważ według naukowców czerwonawe koraliki mają słabsze korzystne właściwości. Hematyt ma wiele nazw – kamień nazywany jest również krwawym kamieniem, rudą lustrzaną, czarnym diamentem. Produkt montowany jest na nici, żyłce lub cienkim drucie, co jest znacznie mniej powszechne. Bransoletki charakteryzują się lakonizmem i powściągliwością, co odpowiada współczesnym trendom mody. Najważniejsze jest to, że lecznicze właściwości posiada omawiany hematyt Widowiskowa bransoletka damska z tego kamienia jest ceniona w dużej mierze nie za zgodność z modą, ale za wyjątkową moc uzdrawiania. Od niepamiętnych czasów był stosowany w leczeniu wielu chorób. Kamień skupia się na krwi i jej zdrowiu, leczy stany zapalne. Naukowcy badający wpływ minerałów na organizm człowieka zalecają nałożenie bransoletki w te miejsca, w których występują żylaki lub problemy z krążeniem. Ponadto wielu naukowców uważa, że ​​kamień ten jest w stanie normalizować ciśnienie. Ezoterycy zalecają noszenie bransoletki z hematytu w okresie pooperacyjnym, ponieważ pomaga ona ciału wzmocnić się i zyskać siłę.

Osoby zależne od pogody, czyli meteoropaci powinny nosić produkt, aby mniej reagować na zmiany pogody. Uważa się, że hematyt pomaga normalizować samopoczucie nawet w trudnym okresie i radzić sobie z uciskiem i bólami głowy. Bransoletka z hematytu jest idealna dla mężczyzn i kobiet.

 

Scroll to Top