Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Usługa kompleksowego sprzątania grobów – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Usługa kompleksowego sprzątania grobów

Jakiś czas temu założyłam firmę, która zajmuje się sprzątaniem grobów. Chciałam pomóc ludziom, którzy nie mają czasu posprzątać grobów swoich bliskich, albo po prostu mieszkają bardzo daleko. Do pomocy wzięłam swoją starszą córkę. Co prawda ona pracuje gdzie indziej, ale czasami mi pomaga, gdy mam dużo zleceń.

Tanie sprzątanie grobów

kompleksowe sprzątanie grobów szczecinZbliża się okres Wszystkich Świętych. Ludzie zjeżdżają się na groby swoich bliskich, by zacząć sprzątać. W tym okresie mam bardzo dużo zleceń. Moją firmę można znaleźć, wpisując w wyszukiwarkę: kompleksowe sprzątanie grobów szczecin. Na ten moment mam aż osiem zleceń, w tym mam dwa grobowce do umycia. Zazwyczaj używam specjalnych płynów, które nadają połysk. Czasami zdarza się, że trzeba jeszcze zagrabić liście. Raz przytrafiła mi się taka sytuacja, że cały grób był pokryty stertą liści. Na ten grób nikt nie przyjeżdżał przez pół roku, a nikt z osób, które mają groby obok, nie chciały komuś sprzątać grobu. Zazwyczaj staram się nie brać dużej ilości pieniędzy za sprzątanie, gdyż mam dużo zleceń, z których dam rade wyżyć. Wiem też, że ludzie nie mają zbyt dużej ilości pieniędzy. Z innej strony zazwyczaj sprzątanie kończy się na umyciu grobu i nic poza tym. Samo sprzątanie jednego grobu zajmuje mi co najwyżej pół godziny, wiec nie jest to dużo czasu. Córka pomaga mi teraz, gdyż sama się nie wyrobie na Wszystkich Świętych. Ona tak samo przykłada się do pracy, jak.

Najwięcej pracy jest oczywiście przy grobowcach. Wtedy trzeba poświecić o wiele więcej czasu. Sprzątanie grobów nie jest trudne, ale czasami po kilku godzinach jestem wykończona. Dobrze, że czasami córka mi pomaga. Bez niej czasami nie dałabym rady ogarnąć wszystkich grobów. Na te moment pozostały nam jeszcze dwa groby do wysprzątania. 

Scroll to Top