Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Tani i sprawdzony parking niedaleko lotniska Balice – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Tani i sprawdzony parking niedaleko lotniska Balice

Decydując się na podróż samolotem, najczęściej dojeżdżamy w pobliżu lotniska własnym samochodem, który zostaje zaparkowany w pobliżu. Opłaty parkingowe na lotnisku są dosyć wysokie, szczególnie gdy wyjeżdżamy na długi czas, na przykład rodzinne wakacje za granicę. Dlatego dobrze sprawdzić oferty pobliskich parkingów prowadzonych przez firmy i osoby prywatne.

Na jakim parkingu zostawić auto obok lotniska?

tani parking obok lotniska BaliceNajważniejsze, aby zapoznać się z opiniami innych klientów i sprawdzić jakość obsługi oraz proponowane zabezpieczenie pozostawionych samochodów. Dobrze, aby właściciel parkingu zapewnił odpowiednie warunki, takie jak ogrodzony i monitorowany teren. Samochody powinny stać na utwardzonej powierzchni, a pracownik lub właściciel obiektu powinien zapewnić transport klientom prosto na i z lotniska. Czy warto decydować się na tani parking obok lotniska Balice? Jeśli najważniejszym kryterium będzie dla nas sama cena za tego typu usługi, to tak szukajmy wtedy najtańszych opcji, których z pewnością nie brakuje. Mimo wszystko warto jednak postawić na średnie ceny i mieć pewność, że nasz pojazd będzie w pełni zabezpieczony na czas naszej nieobecności. Miejsce parkingowe wykupuje się z odpowiednim wyprzedzeniem i już wtedy należy ustalić z właścicielem dodatkowy transport na lotnisko. To samo tyczy się przylotu i dowozu na parking z lotniska Balice.

Obok krakowskiego lotniska znajduje się naprawdę sporo parkingów, na których można pozostawić własny samochód i nie wydać fortuny, nawet jeśli nie będzie nas przez kilkanaście dni. Ważne jednak, aby podjąć współpracę ze sprawdzoną firmą oraz zorientować się wcześniej jak prezentuje się cały teren, na którym pozostawiane są samochody. Niestety zdjęcia w internecie nie zawsze odzwierciedlają stan faktyczny miejsca.

Scroll to Top