Szafy do broni z najwyższym atestem

Kompletowanie własnego wyposażenia było niesamowicie wygodną opcją, bo pozwalało nam dopasować ekwipunek do konkretnego zadania. Jednak znaczna część sprzętu nie mogła być używana w każdym terenie, zwłaszcza broń, i między zadaniami musiała być odpowiednio przechowywana. Sprzęt o tak wysokiej jakości nie mógł być jednak składowany w zwykłych tanich szafach.

Certyfikowane szafy do przechowywania broni

szafa na broń s1Wyposażenie w które się ekwipowaliśmy było najwyższej jakości, więc i szafy do broni w których było one przechowywane musiały być najlepsze w swojej klasie. Standardowa szafa na broń s1 z certyfikatem międzynarodowym i atestem bezpieczeństwa była bodaj najlepszą opcją na składowanie tak dobrego sprzętu, gdyż spełniała nie tylko wszystkie wymagania ustawowe, ale nawet znacznie je przewyższała. Otwarcie takiej szafy, czy to z pomocą narzędzi przemysłowych czy nawet materiałów wybuchowych nie było możliwe, gdyż stop metali z którego została wykonana był niepodatny na uszkodzenia, ale również i na wysokie temperatury, a sama waga i masa szafy uniemożliwiała jakiekolwiek jej przesunięcie z miejsca po instalacji. Zawartość była więc bardzo dobrze zabezpieczona, zarówno przed zewnętrzną ingerencją, jak i wpływem powietrza, gdyż szafy były szczelnie zamykane, uniemożliwiając wilgoci czy pyłom dostanie się do zawartości, a tym samym potencjalne jej uszkodzenie.

Spośród wszystkich zabezpieczeń, najczęściej wybieraliśmy bardzo prosty, aczkolwiek efektywny zamek na klucz. Owy klucz był dostarczany tylko w jednym egzemplarzu i nie mógł zostać skopiowany w żaden sposób dzięki unikalnemu układowi. Oznaczało to iż tylko osoba upoważniona może mieć dostęp do zawartości, i eliminowało konieczność używania dodatkowych metod zabezpieczenia szafy.

Scroll to Top