Sposób na niemodny grzejnik

Zabudowywanie to w ostatnim czasie bardzo modny sposóbw naszych domach. Ciągle gdzieś się słyszy, że ktoś coś by zmienił zakrył czy usunął. To samo tyczy się kaloryferów. W wielu mieszkaniach czy domach posiadamy stare, niemodne i nieefektywne już kaloryfery, nudzą nas i chcemy zmiany. Wówczas się zastanawiamy jak w łatwy i niedrogi sposób to zrobić.

Piękna osłona na kaloryfer w domu

osłony na kaloryferyPo dłuższym wyszukiwaniu w końcu znajdujemy rozwiązanie i co się okazuje. Jednym z najprostszych sposobów zamaskować nasze kaloryfery są osłony na kaloryfery w naprawdę wyszukanych wzorach, kolorach i kształtach. Dodatków możemy jeśli nam na to pozwalają fundusze domowe pozwolić sobie na zakup osłon na własne zlecenie takie jakie tylko chcemy. Producenci dołożą wszelkich starań, żeby sprostać zadaniu i wykonać takie jak chcemy. Są dostępne na rynku osłony w kolorach całej gamy różnobarwnych, a dodatkowo można sobie zamówić z nóżkami czy okrągłe lub kwadratowe osłony. Jest to świetne rozwiązanie kiedy kaloryfer znajduje się w miejscu widocznym, szpeci wyglądem, a nie możemy go ukryć żadną szafką czy komodą bo by nie dawał nam żądanego ciepła. Dlatego coraz częściej klienci decydują się właśnie na takie rozwiązanie i montują sobie osłony, które dodają świeżości mieszkaniu, a dodatkowo zakrywają to co już nie doskonałe i nie praktyczne. Dzięki takim osłonom, które mają różne kształty i różne wycięcia nasz na przykład przedpokój może wydać się teraz taki odświeżony, nowy a wcale nie miał dużego remontu. Co za tym warto zauważyć jest to materiał bardzo trwały i wykonane są te osłony z wysokiej jakości szkła akrylowego.

Takie osłony w żaden sposób nie wpływają na ogrzewanie. Nasze kaloryfery nadal będą grzały tak samo jak dotychczas tylko z ładniejszym efektem dla oczu. Dzięki takiemu gadżetowi, bo można te osłony tak nazwać zyskujemy coś ciekawego innego i zadowalającego nas samych, a nie tylko przybyłych gości. Zyskujemy dzięki temu nowe wnętrze i własny spokój, że nie widać tych starych kaloryferów.

 

Scroll to Top