Prowadzenie firmy, montującej klimatyzację

Razem z moim mężem założyliśmy firmę. Jest to działalność polegającą na elektromechanice, oraz montowaniu i sprawdzaniu klimatyzacji. Jesteśmy oczywiście w stanie naprawić również klimatyzację. Mamy naprawdę sporo klientów. 

Szybkie zamontowanie klimatyzacji w samochodzie

sprawny montaż klimatyzacji samochodowej - szczecinJa oczywiście nie znam się na tych sprawach, związanych z mechaniką. Zajmuję się papierologią, oraz księgowości ą. Fachowcem jest oczywiście mój mąż. W swojej firmie zapewniamy naszym klientom sprawny montaż klimatyzacji samochodowej – szczecin ma sporo firm, które równiez zajmują się montażem klimatyzacji, dlatego musimy robić wszystko, by zachęcić klientów do korzystania z naszyzej firmy. Teraz mamy klienta, któremu musimy zamontować nową klimatyzację. Stara nie nadaje się do naprawy. Trzeba było zatem zakupić wszelkie niezbędne części, które są do tego potrzebne. Mąż musi wszystko bardzo dokładnie zamontować, gdyż jakiekolwiek uchybienia może spowodować rozszczelnienie. W takim przypadku nie będzie możliwości, by klimatyzacja działała. Szybko zabrał się dg o pracy. Zna się na tym jak mało kto, więc wie co ma robić, by móc szybko zamontować klimatyzację. Udało mu się to zrobić w dwa dni, z czego klient był bardzo zadowolony. Oczywiście mąż poinstruował klienta, jak powinien prawidłowo poslugiwać się klimatyzacją. Montowanie klimatyzacji wymaga sporej precyzji. Tym razem wszystko poszło tak jak powinno i klimatyzacja będzie działać idealnie. Teraz mąż czeka na kolejnego klienta, któremu również będzie montował klimatyzację. 

Mąż bardzo lubi montować i naprawiać klimatyzację. Dużo czasu poświęcił, by móc się wszystkiego nauczyć. Odbył też bardzo dużo szkoleń i kursów, by móc jak najlepiej zajmować się klimatyzacją samochodową. W końcu jest to jego pasja.

Scroll to Top