Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Potrzebowałem solidnych ramek do obrazów – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Potrzebowałem solidnych ramek do obrazów

Kilka miesięcy temu poznałem niesamowitą dziewczynę. Od razu wiedziałem, że to ta jedyna. Jej pasją było i jest malowanie przeróżnych obrazów, najlepiej jednak moim zdaniem wychodzą jej różnego typu krajobrazy i pejzaże. Kilka tygodni temu podrzuciłem jej pomysł czy by nie spróbować tych obrazów gdzieś sprzedać, czy chociażby oddać do galerii sztuki.

Poszukiwania ram do obrazów

ramy do obrazówJednak aby w ogóle ktoś zainteresował się chociażby wypożyczeniem jej obrazów już nie mówiąc o chęci kupna, było załatwienie do każdego z nich specjalnej ramy do obrazów. Zależało nam na tym, aby ramy były solidne i wykonane z wysokojakościowych materiałów. Oprócz samej jakości wykonania, chcieliśmy aby rama komponowała się w całość z obrazem, jeśli obraz przedstawia nocny krajobraz to rama powinna również być w ciemnych kolorach, a gdy jest to słoneczny pejzaż, wtedy idealna rama jest w jasnych, jaskrawych kolorach. Zależało nam również na długofalowej współpracy oraz mnogiej ilości rozmiarów i wzorów. Przeglądając oferty firm zajmujących się produkcją tego typu produktów natrafiliśmy na bardzo interesujące ogłoszenie. Pobliska firma, która prężnie się rozwija przygotowała specjalną ofertę dla nowych klientów. Ich asortyment był naprawdę bardzo bogaty. Wymogiem skorzystania z promocji było podpisanie umowy na 12 miesięcy i zakup ram do obrazów o odpowiedniej wartości. Zdecydowaliśmy się z niej skorzystać.

Już po kilku dniach dotarły do nas pierwsze zamówione ramy do obrazów. Zgodnie z zamówieniem i tym czym chwalił się producent były one wykonane bardzo starannie i precyzyjnie z wysokojakościowych materiałów. Wzory i przetłoczenia wyglądały jak zrobione ręcznie. Pięknie się komponowały z obrazami mojej dziewczyny. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Scroll to Top