Potrzebowałam praktycznego fotelika do auta dla psa

Jestem właścicielką małego, ale niezwykle ruchliwego pieska. Często jeździmy gdzieś razem samochodem. Zawsze przy okazji takich podróży mam pewien problem. Mianowicie mój pies chce się bawić, skacze mi na kolana, a raz próbował nawet z powodzeniem zmieniać biegi w samochodzie. To stawało się coraz bardziej niebezpieczne, dlatego musiałam zastanowić się, jak zabezpieczyć pieska na czas podróży autem.

Zalety praktycznych fotelików do samochodu dla psa

praktyczny fotelik do samochodu dla psaPorozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką. Podpowiedziała mi ona bardzo dobre rozwiązanie, z którego zdecydowałam się skorzystać. Był to praktyczny fotelik do samochodu dla psa. Dowiedziałam się od niej, że takie foteliki są składane i można je mocować zarówno do tylnych, jak i przednich foteli samochodowych. Są one uniwersalne i pasują do każdego samochodu. Pies siedzi lub leży w foteliku przypięty szelkami samochodowymi. W obrębie fotelika może bez problemu się ruszać – wstawać, kłaść się itp. Nie może jednak z niego wyskoczyć. Stanowi to również zabezpieczenie dla psa na wypadek kraksy lub stłuczki. Taki polecany przez nią fotelik udało mi się dostać w okolicznym sklepie z artykułami dla zwierząt. Wybrany przeze mnie model fotelika był dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie, co mnie ucieszyło. Zdecydowałam się go zakupić i od razu po powrocie do domu, zabrałam się za jego montaż w aucie.

Szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Montaż fotelika dla psa był naprawdę bardzo prosty i szybki. Można to było zrobić niemal jedną ręką. Pies bez problemu mieścił się w środku. Teraz już nie musiałam się niczego obawiać podczas podróży autem z psem. Dodatkowo fotelik był bardzo prosty w czyszczeniu i przewiewny, przez co sprawdzał się nawet podczas letnich upałów.

Scroll to Top