Potrzebowałam nauczyć dziecko tańczyć

 

Moja córka od dłuższego czasu powtarzała mi, że chciałaby się nauczyć tańczyć. Początkowo myślałam, że to zwykła fanaberia, która minie po kilku tygodniach, góra po dwóch miesiącach. Jak się jednak miałam okazję przekonać, okazało się, że chęć nauki jej nie mija i coraz bardziej domaga się ona zapisania ją na profesjonalne lekcje. Postanowiłam to w końcu zrobić.

Zapisałam dziecko na skuteczną naukę tańca

skuteczna nauka tańca dla dzieci bydgoszczNajpierw musiałam znaleźć dobre miejsce, szkołę tańca, gdzie mogłabym zapisać dziecko. Potrzebna mi była szkoła tańca, w której ofercie znajduje się skuteczna nauka tańca dla dzieci Bydgoszcz to duża miejscowość, dlatego na szczęście nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniej szkoły. Wybrana przeze mnie szkoła tańca dla dzieci, znajdowała się praktycznie w samym centrum Bydgoszczy, blisko naszego miejsca zamieszkania. Organizowano tam zajęcia taneczne dla dzieci w wieku od 2 do 18 lat. Do wyboru miałam zajęcia grupowe, gdzie dzieci były podzielone na konkretne grupy wiekowe i uczyły się różnorodnych technik i rodzajów tanecznych, a także zajęcia indywidualne dla dzieci. Na początek zdecydowałam się zapisać córkę na zajęcia z grupowego tańca nowoczesnego, ponieważ najbardziej jej się spodobały. Zajęcia odbywały się w godzinach popołudniowych, a także w weekendy, dlatego córka nie miała problemu z pogodzeniem ich wraz ze swoją szkołą, do której na co dzień uczęszczała.

Dla mnie z kolei najważniejsze było to, że zajęcia nie były drogie. Za pakiet kilkunastu lekcji, który odbywały się na przestrzeni ponad dwóch miesięcy zapłaciłam zaledwie kilkaset złotych. Byłam również bardzo zadowolona z kadry pracowników tego miejsca. Byli to profesjonalni tancerze, którzy dodatkowo przygotowywali dzieci na konkursy taneczne, które odbywały się w naszej okolicy.

 

Scroll to Top