Potrzebowałam dobrego prawnika

 

Moje małżeństwo już od dłuższego czasu było fikcją. Od dawna się z mężem nie dogadywaliśmy i mieliśmy własne życia. Żyliśmy bardziej obok siebie niż ze sobą. W końcu postanowiliśmy to zakończyć. Uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie rozwód. Nigdy bym jednak nie przypuszczała, że mój mąż tak nieelegancko się zachowa i będzie mnie chciał ograbić ze wspólnego majątku.

Gdzie w Szczecinie znajdę prawnika od rozwodów?

prawnik od rozwodów - szczecinW takiej sytuacji nie pozostało mi nic innego, jak zatrudnić dobrego prawnika, który pomoże mi w tej sprawie. Potrzebny mi był doświadczony prawnik od rozwodów – Szczecin to duża miejscowość, dlatego bez problemu udało mi się znaleźć bardzo dobrą kancelarię prawniczą, która specjalizowała się w prawie cywilnym, w tym w sprawach rozwodowych oraz związanych z podziałem majątku. Kilka osób z mojego otoczenia bardzo polecało mi prawników tam pracujących, ponieważ mieli bardzo duże doświadczenie i podejmowali się nie tylko pomocy prawnej, ale także roli pełnomocnika procesowego. Dzięki temu zajmowali się wieloma sprawami, takimi jak konstruowanie pozwów rozwodowych, przyjmowanie pism od adwokata strony przeciwnej itp. Dzięki temu cały proces związanych z rozwodem trwał o wiele krócej i na sprawie sądowej, podczas rozprawy można było się szybciej dogadać z przeciwną stroną. Już wkrótce skorzystałam z pomocy tej kancelarii.

Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że prawnik okazał się bardzo pomocny i od razu zaangażował się w moją sprawę. Wspomniana kancelaria mieściła się praktycznie w samym centrum Szczecina, blisko mojego miejsca zamieszkania, dlatego nie miałam najmniejszych problemów z dojazdem do prawnika, na nasze spotkania podczas których przygotował mnie on do wizyty w sądzie.

 

Scroll to Top