Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Potrzebne kontenery na plac rozbiórki – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Potrzebne kontenery na plac rozbiórki

 

Kiedy ogłoszono przetarg na rozbiórkę starego osiedla, to musiałem się zgłosić. Specjalizowałem się z profesjonalnych rozbiórkach i wykonywałem wszelkie prace bardzo szybko. Byłem znany we Wrocławiu i fakt, że udało mi się wygrać ten przetarg nikogo nie zdziwił.

Zamówienie kontenerów na gruz od sprawdzonej firmy

wrocław kontener na gruzDo rozbiórki było pięć budynków a czas na realizację zlecenia wynosił miesiąc. Wydawało mi się, że to bardzo długo i wiedziałem, że rozbiórka wykonana zostanie o wiele szybciej. Cieszyłem się, że powstanie w tym miejscu osiedle domów jednorodzinnych. Wiedziałem kogo zatrudnić do tego zlecenia, bo jak własną kieszeń znałem Wrocław kontener na gruz posiadałem tylko jeden i już wiedziałem, że to nie wystarczy. Musiałem wynająć co najmniej cztery kontenery, żeby rozbiórka przebiegała sprawnie. We Wrocławiu działał przedsiębiorca, który był ceniony z uwagi na wysoką jakość usług. Dlatego właśnie od niego postanowiłem zamówić kontenery. Poza kontenerami zaoferowano mi również ich regularne wywożenie i taka współpraca mi pasowała. Udało mi się zebrać ekipę na rozbiórkę i ruszyłem do pracy w poniedziałek z samego rana. Po godzinie pojawiły się na placu zamówione przeze mnie kontenery na gruz i byłem zachwycony. Maszyny miałem sprawne i przystosowane do rozbiórek wysokich budynków. Zamówiłem wystarczającą ilość kontenerów na gruz i dzięki temu prace szły bardzo sprawnie. Gruz był regularnie wywożony i współpracę uważałem za zdecydowanie udaną.

W ciągu trzech tygodni udało mi się całkowicie wykonać zlecenie. Plac pozostawiłem pusty i gotowy pod kolejną inwestycję. Zleceniodawca był zachwycony z jakości obsługi i postanowił mi zlecić kolejną rozbiórkę. Nie chciał ogłaszać przetargu, bo zależało mu konkretnie na moich usługach.

Kontener znajdziesz w Eko-city

Scroll to Top