Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Poszukiwania toreb na ramę rowerową – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Poszukiwania toreb na ramę rowerową

Zawsze po pracy jestem bardzo zmęczona. Cały dzień muszę pracować jako księgowa na najwyższych obrotach i muszę skupić się na najmniejszych cyferkach, ponieważ jeden błąd może mnie wiele kosztować. Dlatego zawsze po pracy relaksuje się jazdą na rowerze. Ostatnio zdecydowałam się kupić torbę na ramę rowerową, żeby nie musieć zakładać plecaka. Uznałam, że dzięki temu będzie mi łatwiej jeździć.

Zalety wybranych przeze mnie toreb na rower

torba na ramę rowerowąUdałam się do sklepu z akcesoriami rowerowymi. Bez problemu znalazłam tam duży wybór solidnych toreb na ramę rowerową. Jedna z nich spodobała mi się szczególnie. Była to torba na ramę rowerową wykonana z solidnego, wodoodpornego materiału. Właśnie na takiej torbie mi zależało, ponieważ często jeździłam w deszczu i nie chciałam, aby moje rzeczy w torbie zamokły. Była ona zapinana na suwak i posiadała dodatkowe zabezpieczenie przed otwarciem się torby w trakcie jazdy. Była bardzo pojemna, ponieważ w jej środku znajdowało się kilka przegródek, w które można było włożyć np. telefon, portfel czy przekąski na drogę. Dzięki temu w torbie mogłam mieć porządek i wszystko miało swoje miejsce. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że to bardzo dobry wybór. Wybrana przeze mnie torba jest często wybieranym modelem przez klientów, a teraz dodatkowo można ją dostać w atrakcyjnej, promocyjnej cenie.

Zdecydowałam się więc ją zakupić. Torba była dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. Wybrałam dla siebie taki, który najbardziej pasował do mojego roweru i udałam się do kasy. Przy najbliższej przejażdżce rowerowej wykorzystałam tę torbę. Muszę przyznać, że okazała się nie tylko pojemna, ale także wygodna i praktyczna. Była bardzo lekka, ale można było w niej zmieścić naprawdę dużo rzeczy. Materiał był wytrzymały i solidny.

Scroll to Top