Poszukiwania misek dla psów na stojaku

Posiadałam dużego psa rasy labrador. Ostatnio pani weterynarz przyszła do nas na wizytę domową, ponieważ pies bardzo źle się czuł, a ja nie miałam możliwości zawiezienia go do jej gabinetu. Zwróciła mi ona uwagę, że mój piesek ma złą miskę. Labrador to duży pies, a ja stawiałam mu miskę na podłodze, przez co nie mógł on swobodnie jeść i musiał się kłaść, żeby móc się napić.

Kupno misek na stojaku dla dużych psów

miski dla psa na stojakuPoleciła mi ona miski dla psa na stojaku. Dzięki nim duże psy mogą swobodnie jeść bez kładzenia się na podłodze. Takie miski zapewniają im odpowiednią postawę ciała, dzięki czemu psy nie cierpią również na różne problemy trawienne. Wobec tego postanowiłam nie zwlekać i jeszcze tego samego dnia zdecydowałam się na kupno takiej miski. Na szczęście w sklepie z akcesoriami dla psów, gdzie zawsze robiłam zakupy, znalazłam miski na stojaku. Były one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Szczególnie spodobały mi się kolorowe, metalowe miski. Stojak na którym można je było zamontować, posiadał wysokość odpowiednią dla psa mojej rasy. Miski były stabilnie osadzone na stojaku, dzięki czemu pies mógł wygodnie jeść czy pić wodę bez obaw, że porozlewa wodę lub poroznosi resztki karmy, albo zwyczajnie przewróci miskę do góry nogami. Byłam bardzo zadowolona również z ich niskiej, promocyjnej ceny.

Byłam ciekawa, jak na nowe miski na stojaku zareaguje mój piesek. Wypróbowałam je jeszcze tego samego dnia. Muszę przyznać, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że mój pies mógł teraz wygodnie jeść. Od razu zauważyłam, że jest on zadowolony z nowych, wyżej postawionych misek. Stojak można było przymocować do ściany lub postawić swobodnie, dzięki czemu bez problemu można było go przesuwać i stawiać w różnych miejscach.

Scroll to Top