Poszukiwania maseczek ochronnych

Ostatnio moja córka trafiła do szpitala. Niestety choroba była ciężka i przewlekła. Nic nie wskazywało na to, że w ciągu najbliższych tygodni, miałaby zostać wypisana do domu. Musiałam ją w tym czasie odwiedzać na oddziale, ale nie mogłam zapominać, że w domu czeka na mnie jeszcze mały synek, który bardzo szybko łapał wszelkie infekcje. Nie chciałam, aby i on zachorował.

Zalety maseczek ochronnych

maseczki ochronneZdecydowałam, że wchodząc do córki do szpitala, powinnam mieć zawsze na twarzy maseczkę. Dzięki temu była dużo mniejsza szansa na to, że złapię jakąś infekcję, którą następnie „przyniosę” do domu i zarażę nią syna. Oczywiście zdawałam sobie sprawę z tego, że powinna to być wysokojakościowa i solidna maseczka wykonana z wytrzymałych i trwałych materiałów. Po zakup takiego produktu udałam się do lokalnej apteki, gdzie można było dostać certyfikowane maseczki z solidnymi filtrami. Pani farmaceutka poleciła mi bardzo dobre maseczki ochronne, które cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród kupujących. Zapewniła mnie, że są to maseczki z filtrami FFP2. Takie maseczki redukują możliwość zakażenia się wirusami nawet do 99.9%. Są one jednorazowe, a co za tym idzie w pełni higieniczne. W jednej takiej maseczce można chodzić bez ustanku nawet przez dwanaście godzin. Właśnie takiego produktu potrzebowałam, dlatego nie wahałam się dłużej i natychmiast zdecydowałam się je zakupić.

Były one dostępne w bardzo dobrej, przystępnej cenie. Kosztowały zaledwie kilkadziesiąt groszy za sztukę, dzięki czemu mogłam sobie pozwolić na kupno całego opakowania na raz. Teraz byłam świetnie wyposażona w ponad pięćdziesiąt maseczek ochronnych, które zakładałam na nos i usta za każdym razem, kiedy wchodziłam do szpitala, żeby zobaczyć moją ciężką chorą córeczkę.

Scroll to Top