Poszukiwania doskonałych mebli kuchennych na wymiar

Niedawno udało nam się z mężem kupić mieszkanie w stanie surowym. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się do niego jak najszybciej wprowadzić. Wobec tego w pierwszej kolejność musieliśmy wyremontować oraz urządzić łazienkę i kuchnię. Łazienka była już gotowa, teraz pozostała jeszcze tylko kuchnia. Długo zastanawialiśmy się, jakie meble i sprzęty kuchenne będą dla nas najlepsze.

Kupno kuchni na wymiar w Tychach

doskonałe kuchnie na wymiar w tychachW końcu uznaliśmy, że najlepiej będzie się zdecydować na meble kuchenne na wymiar. Przede wszystkim dlatego, że wtedy będziemy mogli je w stu procentach dopasować do swoich potrzeb i preferencji. Mój mąż znalazł bardzo dobrą firmę, w której ofercie znajdowały się między innymi doskonałe kuchnie na wymiar w Tychach. Ta firma już od wielu lat działała na terenie tego miasta i posiadała wielu zadowolonych klientów. Zadzwoniliśmy na podany na ich stronie internetowej numer telefonu i umówiliśmy się na pierwsze spotkanie z projektantem i architektem wnętrz. Przyjechał on do nas do mieszkania i wysłuchał naszych potrzeb. Podpowiedział nam także na meble z jakich kompozytów warto się zdecydować i jakie projekty są obecnie modne. Zasugerował także kilka nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym kuchnia wyglądałaby elegancko, a przy tym meble były praktyczne (np. specjalny blat kuchenny pokryty powłoką zabezpieczającą meble przed zarysowaniem).

Już wkrótce przekonaliśmy się, że nie mogliśmy lepiej trafić. Po niespełna tygodniu otrzymaliśmy projekt mebli kuchennych wraz z zabudową AGD, na który od razu przystaliśmy. Nie minął nawet miesiąc, a nasze meble były gotowe. Ekipa montująca w ciągu dwóch dni zamontowała wszystko z użyciem profesjonalnych narzędzi. Byłam bardzo zadowolona, że udało nam się tak sprawnie wyremontować kuchnię w nowym mieszkaniu.

Scroll to Top