Pojazd na akumulator

Idąc do galerii na zakupy, często można w niej spotkać samochodziki na żetony, które przez kilka minut się bujają imitując jazdę. Jednak to nie to samo co prawdziwe autko, którym naprawę może kierować dziecko. Auta na akumulator zdobywają coraz większą popularność.

Rodzaje pojazdów na akumulator

pojazdy dla dzieci na akumulatorKażde dziecko ma w domu przytulanki, klocki, puzzle, czy rowerek dostosowany do wieku i możliwości. Jednak nie każde dziecko ma samochód napędzany elektrycznie. To ciągle dość droga zabawka, ale za to pożądana przez wszystkie dzieci. Pojazdy dla dzieci na akumulator są przeznaczone dla maluchów w wieku od około trzech lat. Dla najmłodszych są to samochodziki w wersji cabrio, które wyglądają jak miniaturowe oryginały. Są przeznaczone dla dwójki dzieci, ponieważ posiadają dwa pojedyncze fotele, z których każdy ma pasy bezpieczeństwa. Dla starszych dzieci mogą już być kłady, terenowe samochody jednoosobowe. Wszystkie te pojazdy są zasilane w ten sam sposób, a mianowicie wydajnym akumulatorem. W zależności od modelu, pozwala on na przynajmniej kilka godzin jazdy, więc spokojnie można się udać z dzieckiem na dłuższy spacer, bez obawy, że nagle samochód stanie. Taki pojazd można zabierać na spacer po mieście, alejkach, lub twardej i ubitej drodze. Mają one wyposażenie identyczne jak w prawdziwych samochodach, dlatego tak bardzo się podobają dzieciom. Każdy model posiada klakson w kierownicy, lusterka boczne ułatwiające jazdę i światła tylne oraz przednie. Jazda takim pojazdem, to wielka frajda dla maluchów.

Samochody zasilane na akumulator można kupić w dużych sklepach z zabawkami, lub w internecie. W sieci znajdziemy największy wybór modeli pojazdów, a także będą tam auta, których nie znajdziemy w sklepach stacjonarnych. Ich ceny zaczynają się od około 500zł.

Scroll to Top