Plenerowa fotografia rodzinna – pomysły na Śląsk

 

Wiele rodzin czerpie wielką radość ze wspólnych fotografii. Robią sobie wspólne zdjęcia na wyjazdach i spacerach. Świetnym pomysłem dla nich są rodzinne sesje zdjęciowe, które są dodatkowe wspaniałą pamiątką wspólnych chwil. Po latach można oglądać je, wspominać, jak małe były dzieci i ile było radości ze wspólnych zdjęć.

Fotografia rodzinna w plenerze

plenerowa fotografia rodzinna na śląskuRodzinne sesje można oczywiście robić w studio lub nawet we własnym domu. Przodują w tym fotografie okazyjne – na przykład świąteczne. Jednak zdecydowanie ciekawym pomysłem jest jednak sesja na zewnątrz. Praktycznie każe miejsce w Polsce dysponuje pięknymi, ciekawymi miejscami, w których można je wykonać. Nie inaczej jest w przypadku południa naszego kraju. Jeśli wiec interesuje nas plenerowa fotografia rodzinna na śląsku, musimy do wyboru sporo miejscówek. Jedną z nich jest oczywiście Park Śląski, zlokalizowany w Chorzowie. Ta enklawa zieleni  w kilkumilowej aglomeracji oferuje mnóstwo możliwości. Znajdziemy tam chociażby wesołe miasteczko, zoo, place zabaw, galerii rzeźby, stawy i ogromne tereny zielone. Właściwie można to zrobić dziesiątki różnych sesji – i zwykłych i tematycznych. Mamy także w Katowicach Dolinę Trzech Stawów z licznymi miejscami nad wodą, czy też znów w Chorzowie wesołe miasteczko Legendia. W każdym z tych miejsc można zrobić świetną sesję z dziećmi, z elementami zabawy. Ważna jest to szczególnie dla najmłodszych – ciekawe dla ich miejsce wyzwoli pokłady kreatywności.

Piękne zdjęcia rodzinne to pamiątka na całe życie – i dla dzieci i dla rodziców. Potem zdobią nie tylko albumy, ale i ściany salonu i sypialni, przypominać o ukochanych bliskich i szczęśliwie spędzonych z nimi chwilach. To wspaniały prezent dla samych siebie – ale także na przykład dla dziadków czy chrzestnych. 

 

Scroll to Top