Piękny taras drewniany

 

Wraz z moim mężem prowadzimy firmę, która wykonuje tarasy na zlecenia klientów. Do tej pory mieliśmy mnóstwo klientów, z czego się cieszymy. Jesteśmy dosyć konkurencyjną firmą na rynku, co powoduje, że jesteśmy atrakcyjni. Teraz dostaliśmy nowe zlecenie, z którego się bardzo cieszymy.

Wykonanie tarasu drewnianego

tarasy drewniane łódźNasze nowe zlecenie będzie się odbywać w Łodzi. Dawno nie byliśmy w tym mieście. Chętnie znowu je odwiedzimy. Naszą specjalizacją są tarasy drewniane łódź jest ogromną aglomeracją i liczymy na to, że będziemy mieli tutaj więcej, niż jednego klienta. Oczywiście najpierw musimy jechać do zleceniodawcy, by zobaczyć dom, no i oczywiście możliwości wybudowania takiego tarasu. Na miejscu okazało się, że klient ma drewniany dom, więc takiego typu taras będzie idealnie pasować. Zrobiliśmy wszelkiego rodzaju pomiary i zakupimy niezbędne materiały. Oczywiście mamy pracowników, którzy będą nam pomagać w budowie tego tarasu. My z mężem jesteśmy po budowlance, więc dobrze znamy się na remontach, czy też budowach. Zakupiliśmy wszelkie niezbędne i ustalone z klientem materiały i zabieramy się do pracy. Najważniejsze przy tarasach są podstawy. To na nich głównie opierają się tarasy. Ma on być wytrzymały na różnego rodzaju przeciążenia. Sama budowa tarasu nie zajęła nam dużo czasu. Po trzech dniach był on już ukończony. Ostatecznie klient nie miał żadnych uwag, więc budowę uważamy za zakończoną, z czego jesteśmy zadowoleni.

Taras jest bardzo okazały. Zrobiliśmy za zgodą klienta zdjęcie i umieścimy je na naszym portfolio, które jest zamieszczone na naszej stronie internetowej. Zdjęcia mają zachęcać kolejnych klientów do korzystania z naszych usług. Wybudowanie takiego tarasu nie należy to jakichś drogich usług, więc nasz klient jest bardzo usatysfakcjonowany.

 

Scroll to Top