Orurowania do samochodów terenowych

 

Samochody terenowe posiadają całkiem inną charakterystykę niż samochody osobowe. Krótko mówiąc są przystosowane do jazdy w bardzo trudnym terenie. W terenówce mamy między innymi większe koła, napęd na obie osie, a także blokady mostów. W tak przystosowanym aucie możemy wjechać w każdy teren, a co za tym idzie łatwo uszkodzić samochód, więc warto zadbać o to, aby nasz samochód był zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Orurowania wykonane w fachowy sposób

fachowe orurowanie samochoduNajłatwiejszym sposobem na zabezpieczenie samochodu przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą powstać podczas jazdy w terenie, jest założenie specjalnych rura, które osłonią karoserię. Fachowe orurowanie samochodu jest w stanie bardzo skutecznie zabezpieczyć cały samochód. Rury montowane są przy obu zderzakach, progach, a także w okolicach dachu. Dzięki temu dosłownie cały samochód jest zabezpieczony. Nawet jeśli zdarzy nam się uderzyć w jakąś przeszkodę, to nie musimy się obawiać o samochód, ponieważ cała siła uderzenia rozejdzie się po orurowaniu, a samochód zostanie nienaruszony. Do produkcji orurowania wykorzystywana jest wysokiej jakości stal, co przekłada się na to, że charakteryzuje się ono bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Natomiast przed korozją zabezpiecza je kilka warstw lakieru. Lakier sprawia, że orurowanie nie tylko jest zabezpieczone przed utlenianiem, ale także dobrze wygląda.

Koszt wykonania takiego orurowania to około dwóch tysięcy złotych za podstawowy zestaw. Nie jest to duża kwota, zwłaszcza że takie rury bardzo skutecznie zabezpieczają samochód o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Montaż i demontaż takiego orurowania jest dość prosty, ponieważ wszystko jest tak wykonane, aby orurowanie było mocowane do oryginalnej ramy samochodu. Zamówienia możemy dokonać przez internet.

 

Scroll to Top