Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Okna pod wymiar z Łodzi – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Okna pod wymiar z Łodzi

Na terenie obiektu mieliśmy mnóstwo okien o niestandardowych wymiarach. Był to jeszcze pomysł poprzednich właścicieli, którzy chcieli mieć okna o nietypowych rozmiarach, robione pod wymiar, aczkolwiek nam przysparzało to niemałych problemów podczas remontu i odnowy budynków.

Okna wykonywane pod wymiar

okna na zamówienie łódźMusieliśmy bowiem dostać dokładnie takie okna, jakie były już zamontowane na terenie obiektu, co było dość trudnym zadaniem, biorąc pod uwagę iż większość z nich została wykonana na zamówienie, i miała niestandardowe wymiary. Co gorsza, owe okna miały stare, drewniane ramy, dawno już przestarzałe, a obecnie bardzo zniszczone, wymagające natychmiastowej wymiany. Jedynym wyjściem było więc znalezienie firmy wykonującej okna na zamówienie Łódź na szczęście ma niejedną taką firmę, toteż wybranie odpowiedniego wykonawcy było kwestią kilku dni. Co prawda wykonanie okien których potrzebowaliśmy mogło zająć kilka tygodni, z racji ich nietypowych rozmiarów i konieczności stworzenia ram pod konkretne rozmiary, aczkolwiek nie było to dla nas żadnym utrudnieniem, z racji iż remont obiektu i tak postępował powoli i metodycznie. Okna dostarczono nam zabezpieczonym transportem wielkogabarytowym, a każde skrzydło było doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniami, jakie mogły powstać w transporcie. Były to plastikowe okna o dużych przekątnych, bardzo wysokiej jakości.

Miały, jak się okazało, doskonałą izolację, całkowicie zapobiegającą utracie temperatury z racji nieszczelności, a ich konstrukcja ułatwiała regulację odległości skrzydła od ramy w każdym momencie. W ofercie firmy od której zamawialiśmy owe okna była również usługa montażu, aczkolwiek w tym wypadku nie była potrzebna. Mieliśmy bowiem własną załogę montażową, która miała doświadczenie w zakładaniu okien.

Scroll to Top