Nowoczesne wykończenie wnętrz

Kiedy sukcesywnie zakończyliśmy budowę naszego domu, lub właśnie jesteśmy w trakcie remontu łazienki, oraz zastanawiamy się nad wymianą glazury, warto odwiedzić salon z płytkami ceramicznymi oraz dokonać oględzin najnowocześniejszych wzorów dostępnych płytek ściennych obecnie na rynku, następnie odpowiedniego wyboru kolorystyki i formatów płytek, oraz dokonaniu zakupu odpowiedniej ilości do naszego pomieszczenia.

Piękne i nowoczesne wnętrze łazienki

ceramika color terra whiteRóżnorodność oraz dostępność płytek w salonie z ceramiką może zaszokować, dlatego zanim wstąpimy do sklepu z płytkami ceramicznymi, warto zastanowić się, jakiego koloru płytki najbardziej będą pasować do naszego wnętrza. Jeśli jednak nie mamy pomysłu na konkretny kolor, warto jest wybrać płytki koloru białego. Ten kolor pasuje do każdego innego koloru, dlatego nawet instalując w łazience sedes, lub kabinę prysznicową w bardzo modnym kolorze czarnym, nie musimy się martwić o to, czy kolor czarny będzie pasował do białych ścian. Ceramika color terra white, to płytki ścienne Polskiej produkcji, dostępne w formacie 25cmx75cm, w strukturze polerowanej oraz w kolorze białym z dodatkami wzorów przypominających marmur. Dzięki tym wzorom, nasza łazienka zyskuje na poziomie prestiżu, gdyż ułożone płytki z tym wzorem nie łączą się ze sobą wzorem udającym marmur, dzięki czemu wygląda to tak, jakby był ułożony na ścianie prawdziwy i oryginalny marmur.

Pamiętajmy jednak, aby nie stosować płytek z przeznaczeniem ściennym na powierzchnię podłogową. Płytki ścienne nie są przystosowane do chodzenia po nich, gdyż nie mają praktycznie żadnej odporności na ścieralność. Jednak Ceramika Color, oferuje do kolekcji terra white również płytki specjalnie z przeznaczeniem podłogowym, które będą tworzyć bardzo eleganckie połączenie w łazience.

Scroll to Top