Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Nowoczesna brama przemysłowa – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Nowoczesna brama przemysłowa

Bardzo często zdarza się iż najtańsze wyposażenie wcale nie okazuje się tak tanie, jak pierwotnie mogłoby się wydawać. Tani sprzęt o miernej jakości ma bowiem tendencję do psucia się i bycia podatnym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, nawet takie które pozornie nie powinny mieć na dany przedmiot większego wpływu.

Bramy rolowane do magazynów przemysłowych

opłacalne bramy wielkogabarytoweW naszych magazynach mieliśmy właśnie taki problem, gdyż podczas modernizacji zamontowano tam najtańsze, najzwyklejsze bramy, które może i spełniały swoje podstawowe zadanie, aczkolwiek przeszkadzały w swobodnym wjeździe pojazdów ciężarowych na teren magazynu, a na dodatek ulegały uszkodzeniu nawet po lekkich kolizjach, więc po krótkim czasie nie nadawały się już do użytku i musiały być zamienione na nowe. Bardzo szybko więc zostały one zdemontowane, i zastąpione przez najbardziej wytrzymałe, choć nadal opłacalne bramy wielkogabarytowe. Bramy te nie są żadną nowością, gdyż w użyciu są od bardzo długiego czasu, i wszędzie sprawdzają się równie dobrze, funkcjonując doskonale zarówno w przemysłowych obiektach, jak i w prywatnych magazynach. Rolowane bramy są oczywiście znacznie wygodniejsze niż bramy standardowe, nie blokują przejazdu i mogą być zamykane czy otwierane bardzo niewielkim nakładem siły, podczas gdy duże i ciężkie bramy standardowe niejednokrotnie mogły sprawiać wiele problemów podczas otwierania, w szczególności stare bramy, których zawiasy zachodziły rdzą.

Rolowane bramy nie kolidują z wykonywaniem pracy w żaden sposób, i nie ograniczają możliwości manewrowania pojazdem podczas wjazdu czy wyjazdu na teren magazynu. Montaż takich bram jest jeszcze łatwiejszy niż instalacja ciężkiej bramy wjazdowej. Prowadnice muszą być tylko przytwierdzone do ścian, a cały mechanizm zamocowany na suficie.

Scroll to Top