Najskuteczniejsze pasty polerskie

 

Nie wymyślono jeszcze takiego lakieru, który byłby w pełni odporny na zarysowania. Prędzej czy później na powierzchni każdego samochodu pojawić się mogą zarysowania. Żeby im skutecznie zapobiegać możemy jednak stosować pewne ciekawe rozwiązania. Jednym z tych, które wybierane są niezwykle często jest stosowanie pasty do polerowania lakieru. 

Polecane pasty do lakieru

sprawdzone pasty polerskie do lakieru samochodowegoZarysowania na powierzchni lakieru samochodowego nie wyglądają zbyt ciekawie. Potrafią one skutecznie obniżyć walory estetyczne naszych pojazdów. W szczególności tyczy się to tych pojazdów, które są pokrywane czarnym lakierem. Na nasze szczęście znanych jest obecnie bardzo dużo sposobów na zwalczanie zarysowań. Możemy je albo efektywnie maskować albo nawet zupełnie usuwać. Drugie z rozwiązań nie będzie jednak możliwe bez skorzystania z usług specjalistów z auto detailingu. Rozwiązaniem jakie możemy samodzielnie zastosować jest zastosowanie past do polerowania lakieru. Jeśli chodzi o kwestię jaką są sprawdzone pasty polerskie do lakieru samochodowego to takich preparatów możemy nabyć obecnie dużo w każdym sklepie motoryzacyjnym. Jednak należy wziąć pod uwagę ten fakt, że past polerskich jest kilka rodzajów więc należy dobrać taką pastę, która będzie odpowiednia do naszego lakieru. W przypadku samochodów pokrytych mikroskopijnymi zarysowaniami wystarczy zastosować „miękką” pastę polerską, która nie będzie składała się z dużych frakcji.

Gdy nasz samochód będzie posiadał mnóstwo głębokich zarysowań to jedynym rozwiązaniem będzie zastosowanie pasty gruboziarnistej. Taka pasta skutecznie będzie mogła wypełnić wiele zarysowań. Dodatkowo nałożenie pasty sprawi, że na naszym aucie powstanie powłoka hydrofobowa. Dzięki temu z lakieru usuwana będzie zarówno woda jak i wszelkie zanieczyszczenia.

 

Scroll to Top