Najlepsze mobilne domki

Jeżeli nie stać nas na budowę klasycznego domu z cegły, to warto rozważyć możliwość zakupu domku mobilnego. Są to nowoczesne konstrukcje, które oferują klientom wysoki standard przy zachowaniu stosunkowo niskiej cenie.

Jak wygląda domek całoroczny?

mobilne domki całoroczneWiększość osób, wyobrażając sobie całoroczny domek, myśli o niewielkim budynku na terenach działkowych. Jednak taki domek  nie jest mobilny, ponieważ wykonane na klasyczne fundamenty w ziemi. Natomiast mobilne domki całoroczne są zupełnie inne, gdyż można je w dowolnym momencie przewieźć w inne miejsce. Przede wszystkim są budowane na podstawie przyczepy, zatem mają koła. Być może dla niektórych mogą mało atrakcyjnie wyglądać z zewnątrz, ale w środku zaskakują niejednego klienta. Są przede wszystkim przestronne i wykonane w sposób ergonomiczny, aby na małej powierzchni wygospodarować jak najwięcej wolnego miejsca. Z powodzeniem może w nim zamieszkać czteroosobowa rodzina, ponieważ ilość pomieszczeń może być dopasowana do wymagań klienta. Przeważnie klienci zamawiają gotowe projekty, które są wykonywane w ciągu kilku tygodni lub dokonują ich odpowiednich modyfikacji, aby lepiej pasowały do ich wymagań. Najczęściej wewnątrz znajdziemy salon połączony z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnię i łazienkę. Domki mobilne są ocieplone, posiadają ogrzewanie i mają zamontowane plastikową drewnianą lub plastikową stolarkę otworową. Wbrew pozorom wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo wolnej powierzchni, aby można było się zrelaksować czy pobawić z dziećmi.

Pod względem powierzchni, taki domek nie może konkurować z klasycznym murowanym, ale pod względem standardu jak najbardziej tak. Jest ono utrzymane w nowoczesnym i praktycznym stylu, zatem osoby mieszkające w nim czują się w jak w domu.

Scroll to Top