Najlepsze białka konopne ze sklepu

 

Rozpoczynając przygodę z aktywnością fizyczną często zastanawiamy się co i w jakiej dawce suplementować. Wśród takich suplementów odżywczych najpopularniejszymi są mikroelementy – magnez, cynk oraz wapń, keratyna, wszelakie spalacze tłuszczu, aminokwasy bcaa. Najbardziej popularnym są jednak odżywki białkowe.

Dostępność białek konopnych w sklepach

białko konopne sklepDla osób aktywnych fizycznie i odchudzających się ważne jest aby dostarczać swojemu organizmowi odpowiednią podaż białka. Często mamy problem aby dostarczyć jego odpowiednią ilość w konwencjonalnym pożywieniu. Warto wówczas zastosować odżywki białkowe. Zwykłe odżywki produkuje się z białek mleka które są nietolerowane przez osoby z alergią pokarmową a także weganów. Właśnie dla nich producenci oferują białko konopne sklep. Takie białko wytwarzane jest z konopi siewnych (takie białko nie posiada właściwości konopi indyjskiej). Taka odżywka jest produktem pełnowartościowym ponieważ znajdują się w nim wszystkie aminokwasy egzogenne a także co istotne zawierają sporą ilość kwasów tłuszczowych nienasyconych omega 3 oraz omega 6. Co ważne, białko konopne jest idealne dla alergików ponieważ nie ma ono właściwości alergizujących. Jest ono polecane szczególnie dla sportowców i osób intensywnie trenujących. Mięśnie nadwyrężone po wysiłku potrzebują szybkiej regeneracji a taką regenerację wspomaga odpowiednia podaż białka. Idealnie sprawdzi się też dla osób odchudzających się ponieważ białko dłużej się trawi co zapewnia dłuższe poczucie sytości.

Osoby intensywnie trenujące i odchudzające się powinny rozważyć suplementację białka. Jest to produkt w 100% bezpieczny i zdrowy. Dla osób posiadających alergie na białka mleka oraz wegan idealne będzie białko wytworzone z konopi siewnej. Posiada on wiele zalet dlatego jest to produkt który zyskuje na popularności. Warto go stosować. 

 

Scroll to Top