Najlepiej do lokalu sprawdzają się ręczniki Katrin

Jestem właścicielem sieci włoskich restauracji u nas w mieście. Z początku miałem tylko jeden lokal, a w tej chwili jest ich aż cztery. Jestem dumny z moich pracowników, że dają z siebie wszystko i dzięki temu nasz biznes, tak dobrze się kręci. Jako, że jestem jednocześnie szefem, jak i menadżerem, staram się nad wszystkim jak najlepiej panować.

Ręczniki firmy Katrin idealne do lokalu

ręczniki katrin do lokaluRobię zamówienia na produkty spożywcze i wszelkie artykuły potrzebne kucharzom. Ale także na mojej głowie spoczywa obowiązek zakupienia odpowiednich środków czystości dla pań sprzątających w naszych lokalach. Staram się zawsze zasięgnąć porady bardziej doświadczonych osób, dlatego środki czystości wybiera moja żona, która konsultuje się z paniami sprzątającymi. Ostatnio zauważyłem, że najlepszym produktem, który zamawiamy są ręczniki Katrin do lokalu. Wcześniej ręczniczki papierowe kupowałem w supermarketach, nie zważałem na markę tylko na cenę. Najczęściej wybór padał na te, które w obecnej chwili były w promocji. Dopiero jedna z pań zaproponowała, żebym zamówił ręczniki Katrin, uznała bowiem, że naprawdę dużo lokal na tym zaoszczędzi. Z początku chciało mi się śmiać, bo jak mogę zaoszczędzić kupując inny ręczniczek papierowy. Dopiero po kilku miesiącach, kiedy zestawiłem sobie wydatki okazało się, że pani sprzątaczka miała rację. Ręczniczki, których obecnie używamy są na tyle wydajne, że zakupujemy je w dużo mniejszej ilości niż wcześniej.

Klienci są z nich bardzo zadowoleni, ale nawet pracownicy często ich używają na sali i mówią, że są super chłonne i bardzo wytrzymałe. Teraz już wiem, że ja jako szef nie tylko muszę zważać jakie produkty spożywcze kupuję, ale również zainteresować się rzeczami, które na ogół mogą wydawać nam się błahe.

Scroll to Top