Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Mocny kontener na ciężki gruz – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Mocny kontener na ciężki gruz

Wyburzanie budynków wymagało nie tylko dokładnego zniszczenia konstrukcji i zabezpieczenia podłoża, ale również bieżącego usuwania odpadów i gruzu, generowanych w bardzo dużych ilościach. Wymagało to przede wszystkim posiadania kontenerów transportowych, w których można by owy gruz wywozić bezpiecznie i szybko.

Wytrzymałe kontenery na odpady porozbiórkowe

kontener na gruz nadarzynW większości przypadków posiadaliśmy wystarczającą ilość pojazdów transportowych, na których można było wywozić odpady rozbiórkowe na bieżąco, aczkolwiek niedawna rozbiórka zakładu przemysłowego była tak ekstensywna iż nie nadążaliśmy z oczyszczaniem placu pracy. Postanowiliśmy więc iż w pobliskiej firmie działającej w Nadarzynie wynajmiemy kontener na gruz Nadarzyn był na tyle niedaleko, iż firma która wynajmowała kontenery oraz zajmowała się ich wymianą oraz wywozem odpadów mogła zaplanować bardzo częste kursy po kontenery. Sam kontener który otrzymaliśmy, a który miał być wymieniany na identyczny model należał do bardzo wytrzymałych, co w naszym przypadku było ogromną zaletą, bo ładunek był niejednokrotnie bardzo ciężki, a z racji dużej wagi musiał być ładowany dźwigami i samochodowymi ładowarkami widłowymi, które nie należą do narzędzi precyzyjnych. O uszkodzenia podczas załadunku nie jest więc bardzo trudno, choć kontenery okazały się nie tylko bardzo odporne na wszystkie uderzenia i brutalne traktowanie, ale również dobrze znosiły samą wagę ładunku.

Były one również zdecydowanie wygodniejsze niż typowe kontenery na odpady budowlane, z racji zamykanego szczytu, który zapobiegał pyleniu i kurzeniu zawartości w trakcie załadunku czy transportu do utylizacji. Z racji iż generowaliśmy sporo odpadów, tak dobry kontener sprawdził się doskonale, znacznie lepiej niż co bardziej standardowe modele.

Scroll to Top