Miękki muślinowy rampers

Sklepy z artykułami dla niemowląt zawsze są chętnie odwiedzane przez przyszłe i obecne mamy, gdyż to kobiety głównie się zajmują kupowaniem rzeczy dla maluchów. Znajdziemy tam wszystko czego potrzebuje noworodek i niemowlę.

Jak wyglądają rampersy?

muślinowy rampersBody, śpioszki, rampersy czy kaftaniki, to tylko niektóre ubranka, które mają maluchy. Przyszła i obecna mama musi kupić sporo rzeczy dla swojej pociechy, gdyż dzieci często się brudzą i trzeba nawet kilka razy w ciągu dnia zmieniać im ubranie. Najpopularniejsze są body zapinane w kroku i wkładane przez głowę lub też zapinane z przydu na zatrzaski. Do spania maluchy mają zakładane śpioszki z długimi rękawami i nogawkami oraz zasłoniętymi stopkami. Natomiast na lato najlepszy jest muślinowy rampers, który ma krótki rękaw i nogawki. Jest to ubranko, które zakłada się jak śpioszki, czyli ma rozpięcie na środku. Jest to idealny model na ciepłe dni i zastępuje body lub nawet można je zakładać, jeżeli nie chcemy żeby małych był w samej koszulce i pieluszce. Wszystkie ubranka, także rampersy są wykonane przeważnie z miękkiej bawełny, która może mieć formę muślinową. Powierzchnia też tkaniny jest lekko pofałdowana, co dodaje jej jeszcze więcej miękkości. Z muślinu są szyte także sukienki, bluzki czy spodnie, gdyż ten materiał się nie mnie i można go prać nawet w sześćdziesięciu stopniach Celsjusza bez obawy o utratę jakości. Jak większość ubranek, także rampersy kupimy najtaniej w Internecie. Ich ceny nie odbiegają od śpioszkoów czy body.

W wyborze ubranek dla malucha najważniejsza jest ich jakość i materiał z jakiego są uszyte. Ponieważ rampersy mają bezpośredni kontakt ze skórą malucha, to muszą być delikatne w dotyku. Do takich tkanin zalicza się bambus i bawełnę. Ich zakup na pewno się opłaci.

Scroll to Top