Lakierowany blat w kuchni

Remontami zajmowałem się od dziesięciu lat i byłem cenionych fachowcem. Wszystko potrafiłem wykonać bardzo profesjonalnie i nie liczyłem sobie aż tak dużo za swoje usługi. Klienci to doceniali i dzięki temu wpadało mi zawsze tak dużo zleceń. Świetnie znałem się na swojej robocie.

Zamówienie lakierowane blatu do kuchni 

blaty kuchenne mazowieckieMój ostatni klient był wymagającym człowiekiem, ale też precyzyjnym, co znacząco wpływało na jakość mojej pracy. Doskonale wiedziałem jakie były jego oczekiwania, ponieważ był zdecydowany i wiedział czego chce. Klientowi zależało na lakierowanym blacie do kuchni w kolorze ciemnego brązu, jednak nigdzie w sklepie takiego rozwiązania nie znalazł i poprosił mnie o pomoc. Zgodziłem się mu pomóc, ponieważ znałem firmę która wykonywała na zamówienie wszelkiego rodzaju blaty kuchenne Mazowieckie było obsługiwane przez tę firmę i dostawa blatów nie stanowiła żadnego problemu. Wszystko dokładnie wymierzyłem, sprawdziłem numer koloru i zgłosiłem się do właściciela firmy, która produkowała blaty kuchenne. Zamówiłem blat dla tego klienta i wpłaciłem zaliczkę z pieniędzy, które dał mi klient. W tym czasie kończyłem montować meble w kuchni. Kiedy blat dotarł, to jeszcze sprawdziłem, czy zamówienie zostało wykonane zgodnie ze zleceniem. Klient był zachwycony, ponieważ właśnie o taki konkretny blat kuchenny mu chodziło. Remont kuchni zrobiłem w czasie krótszym, niż wcześniej zakładałem. Wymagający klient był bardzo zadowolony a dla mnie to było najważniejsze.

W ostatnim czasie montowałem głównie lakierowane blaty, bo były one modne i każdy chciał mieć je w swojej kuchni. Ja u siebie także taki miałem, gdyż żonie bardzo się podobał. W swoim domu remont robiłem dość często, ponieważ moja żona Benedykta bardzo lubiła zmiany.

Scroll to Top