Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Kupno odkurzacza do myjni samochodowej – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Kupno odkurzacza do myjni samochodowej

Moim marzeniem od dziecka było posiadanie własnej firmy i stworzenia czegoś od nowa. Zawsze chciałem działać w branży motoryzacyjnej, jednak nie wiedziałem dokładnie w jakiej dziedzinie.  Założenie myjni samochodowej było jedną z opcji.

Wybór odkurzacza do myjni samochodowej

odkurzacz do myjni samochodowejOtwarcie takiej działalności nie było jednak proste. Znalazłem odpowiednie miejsce, które powinno przyciągać rzeszę potencjalnych klientów, z uwagi na brak w pobliżu podobnej myjni bezdotykowej dla samochodów. Ważną kwestią było również zastosowanie odpowiedniego sprzętu myjącego. Chciałem mieć pewność, że urządzenia zamontowanie w mojej myjni będą najwyższej jakości, niezawodne i wydajne. To jeden z podstawowych czynników dających gwarancje udanego przedsięwzięcia. Kolejną ważną kwestią było pozostałe wyposażenie myjni, tak aby oferta była jak najbardziej kompletna. Pomyślałem wówczas, że odkurzacz do myjni samochodowej byłby odpowiednim uzupełnieniem. Klienci, oprócz umycia zewnętrznego pojazdu, mogliby zadbać też o czystość jego wnętrza. Wydawał mi się to bardzo sensowy pomysł i przystąpiłem di jego realizacji. Szukając odpowiedniego sprzętu okazało się, że dostawca urządzeń do myjni samochodowej również produkuje odkurzacze do tego typu obiektów. W swojej ofercie miał kilka rodzajów, które różniły się ilością, wydajnością, a nawet wyglądem. Po przeanalizowaniu katalogu zdecydowałem się na model, który posiadał dwa stanowiska i był wykonany ze stali nierdzewnej. Producent wyposażył go w filtr samoczyszczący i w odpowiedniej długości wąż z końcówkami ssącymi, pozwalającymi dokładnie wyczyścić wnętrze auta.

Pomysł na założenie myjni samochodowej okazał się strzałem w dziesiątkę. Działalność ta jest bardzo dochodowa, a moja firma ma już spore grono stałych i zadowolonych. Co ważne, wyposażenie myjni jest niezawodne i bardzo wydajne.

Scroll to Top