Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Koszulki zamawiane przez firmy – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Koszulki zamawiane przez firmy

Ze względu na coraz większą świadomość firm w zakresie budowania marki i poczucia wspólnoty wśród pracowników, dużą popularnością cieszą się w ostatnim czasie różnego rodzaju produkty, na których powierzchni możemy nadrukować firmowy logotyp. Ciekawymi produktami, które często zamawiane są przez pracodawców z myślą o pracownikach są koszulki wykonane w kolorystyce typowej dla identyfikacji wizualnej firmy.

Różnorodne koszulki firmowe

koszulki z nadrukiem firmowymChociaż zwykle jako koszulki firmowe kojarzymy produkty, które wykonywane są przy wykorzystaniu standardowych ubrań noszonych na co dzień, nie jest to jedyny produkt, który obecnie możemy zamówić. Kiedy interesują nas koszulki z nadrukiem firmowym, obok produktów, które świetnie sprawdzą się podczas codziennych zadań, coraz większą popularnością cieszą się, np. koszulki sportowe. W środowisku biznesowym dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju zawody sportowe, dzięki którym możliwe jest zdobywanie wspólnych osiągnięć, a bardzo często wspieranie akcji charytatywnych, co dobrze wpisuje się w działania CSR. Z uwagi na różnorodne potrzeby firm, producenci dbają o dostępność różnych koszulek firmowych, na których możemy wykonać dowolne nadruki zgodne z potrzebami przedsiębiorstwa. Sporą popularnością cieszą się, np. koszulki termoaktywne, które dobrze sprawdzają się nie tylko podczas zawodów, ale również podczas codziennych treningów realizowanych na zewnątrz.

Dzięki nadrukowaniu na koszulkach logotypu firmy i utrzymaniu ich w kolorystyce, która jest typowa dla danego przedsiębiorstwa, zdecydowanie zwiększamy rozpoznawalność przedsiębiorstwa. Oczywiście, zawsze produkty te muszą cechować się wysoką jakością, a wydruk powinien być wykonany w odpowiednio wyraźny i dokładny sposób, by wszystkie napisy były czytelne.

Scroll to Top