Kiedy warto wykonać zabieg zamykania naczyń?

Każdy z nas boryka się z pewnego rodzaju kompleksami. Dla jednych jest to kilka nadprogramowych kilogramów, inni nie lubią swojego nosa, a większość kobiet nie znosi cellulitu na nogach. Na szczęście dzięki nowoczesnym metodom medycyny estetycznej możemy pozbyć się wielu niedoskonałości w bezbolesny i szybki sposób. 

O zabiegu laserowego zamykania naczyń w Łodzi

skuteczne zamykanie naczyń ŁódźLaserowe zamykanie naczyń to zabieg pozwalający zminimalizować lub zlikwidować widoczność poszerzonych naczynek poprzez działanie lasera. Jego promieniowanie sprawia, że rośnie temperatura krwi, a naczynie obkurcza się i zamyka. Dla osiągnięcia stałych efektów niezbędne jest powtórzenie zabiegu. Jeśli szuka się lekarza, który przeprowadzi skuteczne zamykanie naczyń Łódź jest miastem słynącym z doskonałych specjalistów w tej dziedzinie. Wizyta rozpoczyna się od ewaluacji widocznych przebarwień i doboru przez lekarza odpowiedniej wysokości energii czy liczby impulsów lasera. Polecane jest również wykonanie próby laserowej, czyli sprawdzenia, czy wybrane parametry są odpowiednie dla pacjenta. Następnie przykładana do skóry głowica uwalnia wiązki promieniowania, które dają efekt spalenia naczynka, dzięki czemu zostaje one z czasem usunięte z organizmu. Po zabiegu nie powinno się wystawiać skóry na promieniowanie słoneczne przez minimum miesiąc. Do tygodnia po zabiegu nie zaleca się też ćwiczeń ani korzystania z sauny. Ponadto skóra powinna być odpowiednio nawilżana i przemywana tonikiem. Powikłania po zamykaniu naczynek zdarzają się rzadko, ale mogą wystąpić pęcherze i strupy oraz zasinienie. 

Laserowe zamykanie naczyń może pomóc nam na zawsze pozbyć się kompleksów wynikających z pajączków na nogach czy twarzy. Seria krótkich zabiegów pozwoli odzyskać promienną i gładką skórę. Miesiąc przed zabiegiem zaleca się odstawienie preparatów z witaminą A oraz zabiegów peelingujących. 

Scroll to Top