Jaki stanik dla większego biustu?

W sieciówkach sprzedawane są biustonosze, kończące się na miseczce D. Co jeśli miseczka jest za mała? Z pomocą przychodzą producenci biustonoszy dla dużego biustu, którzy oferują szeroki wachlarz rozmiarów miseczek, które sięgają nawet rozmiarowi M. Posiadaczki dużego biustu powinny mieć biustonosze nieco innej budowy, aby odciążyć kręgosłup i czuć się komfortowo.

Cechy biustonosza dla dużego biustu

biustonosze duże rozmiaryPosiadaczki dużego biustu nierzadko borykają się z bólem kręgosłupa, spowodowanym znacznym ciężarem biustu. Aby dać ulgę bolącym plecom, należy dobrać odpowiedni biustonosz, który będzie dobrze dopasowany i odciąży kręgosłup. Dzięki dobrze dobranemu biustonoszowi biust jest idealnie podtrzymywany, a ból pleców nie jest dokuczliwy. Polecany sklep internetowy w swoim asortymencie posiada biustonosze duże rozmiary i różne kroje, dzięki czemu każda kobieta znajdzie tam coś dla siebie. Aby uniknąć zniekształceń biustu należy zaopatrzyć się w biustonosz z dużą miseczkę. Dzięki temu biust będzie idealnie osadzony, a nie ściśnięty i zniekształcony. Stanik dla posiadaczek dużego biustu powinien mieć szerokie ramiączka. Dzięki nim uniknie się nieprzyjemnego wpijania się, jak to ma miejsce w przypadku cienkich ramiączek. Ważnym elementem biustonosza jest również zapięcie z tyłu. Poleca się, aby było zbudowane z 3 haftek, dzięki czemu kobieta będzie odczuwała większy komfort. Biustonosze do większych biustów posiadają bardziej zabudowane miseczki, aby biust przypadkiem nie wysunął się.

Warto zakupić stanik przeznaczony do dużego biustu, ponieważ dzięki niemu można poczuć ulgę i znacznie większy komfort użytkowania. Piersi nie będą już zniekształcone, spłaszczone i nie będą nieestetycznie „wylewać” się z biustonosza. Dzięki szerokim ramiączkom można pożegnać się z bolesnymi odgnieceniami na ramionach. Szerokie zapięcie z tyłu biustonosza sprawia, że noszenie biustonosza jest wygodniejsze.

Scroll to Top