Jaką koszulę wybrać do karmienia?

Kiedy przygotowywana jest wyprawka dla niemowlaka, należy także pamiętać o wyprawce dla mamy. W końcu to ona również będzie musiała przystosować się do nowej i czasem trudnej sytuacji. Do jednych z głównych rzeczy na liście dla młodej mamy zaliczyć można przede wszystkim specjalistyczną odzież ciążową, a następnie tę, która posłuży w okresie laktacji. Musi być przede wszystkim wygodna i funkcjonalna.

Ładna i praktyczna odzież dla karmiących

polecana koszula do karmienia rozpinanaZanim nadejdzie długo wyczekiwany dla całej rodziny moment porodu, kobieta powinna być wyposażona w odpowiednią odzież, która posłuży jej w pierwszych chwilach po urodzeniu maleństwa. Przede wszystkim powinna być ona komfortowa dla dochodzącej do siebie w połogu kobiety, a także umożliwiać wykonywanie ważnych w tym czasie czynności dla mamy i dziecka. Do jednego z trudniejszych zadań tego okresu zaliczyć można karmienie. Na ten wymagający moment jest polecana koszula do karmienia rozpinana, która w szybki, łatwy i estetyczny sposób umożliwi dostęp do brodawek. Wykonana jest z szybkoschnącego materiału, który będzie najpraktyczniejszym rozwiązaniem w okresie laktacji, ponieważ zapobiega tworzeniu się plam i nie tworzy nieestetycznych zacieków na powierzchni materiału. Dodatkowo, w koszuli zamontowane są odpinane kieszonki, dzięki którym kobieta nie musi całkowicie się rozbierać, by nakarmić maluszka. Ubranie posiada luźny, niekrępujący ruchów krój, dzięki czemu młoda mama odnajdzie komfort w każdej pozycji, co jest niezwykle istotne przy dobieraniu odpowiedniej pozycji w trakcie przebywania z dzieckiem.

Wygodne rozpięcie zapewni stuprocentową wygodę, a także dyskrecję karmiącej. Wystarczy odpiąć praktyczną warstwę nakładki laktacyjnej na piersi, by dostać się do brodawek. Koszule występują w wielu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach, by każda kobieta znalazła dla siebie ładne i funkcjonalne ubranie w wymagającym dla niej okresie.

Scroll to Top