Jak wyznaczyć miejsce parkingowe?

Są takie miejsca, gdzie każdy kawałek parkingu jest po prostu na wagę złota, szczególnie w centrach miast, gdzie gęsta zabudowa nie pozwala na wykorzystywanie posiadanej przez nas powierzchni parkingowej. Im więcej uda się nam zaoszczędzić przestrzeni, tym więcej aut upchniemy na jednym placu, a czasem to kluczowe dla zadowolenia naszych klientów.

Miejsce parkingowe można wyznaczyć bardzo precyzyjnie

ogranicznik miejsca parkingowegoFirmy odpowiedzialne za projektowanie obiektów użyteczności publicznej czy galerii handlowych zawsze przewidując, jak dużo osób będzie zn ich korzystać, aby możliwe było zapewnienie wszystkim gościom i odwiedzającym miejsc parkingowych. Czasem w tym celu trzeba je ustawić naprawdę ciasno. Aby jeszcze bardziej zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni, stosuje się różne formy ograniczników do miejsc parkingowych. Najczęściej mają one charakter podłużnego kawałka gumy, który układany jest na początku linii parkingowych, tworząc swego rodzaju slot na samochód osoby, który może tam stanąć. Wówczas trzeba jednak trzymać się standardów, aby nie stworzyć zbyt wąskich miejsc parkingowych, które później ciężko będzie nam opuścić. Jeżeli chcemy zastosować ogranicznik miejsca parkingowego to warto użyć takiego, który będzie widoczny z daleka. Pozwoli to parkującym kierowcom na łatwiejsze manewrowanie w trudnych i wymagających warunkach wąskich parkingów w centrach miast.

Dobra organizacja parkingu może przyczynić się do tego, że uda się nam przyciągnąć do naszego sklepu albo lokalu więcej klientów. To z kolei przyczyni się do tego, że zaczniemy lepiej zarabiać, a cały ten proces zacznie się od tego, że wyznaczymy odpowiednie miejsce parkingowe dla naszych klientów. Także pracownicy ucieszą się z tego, że będą mieli gdzie zostawiać swoje auta.

Scroll to Top