Gliwickie imprezy integracyjne

Szef zlecił mi wydanie pieniędzy z funduszu pracowniczego naszej spółki. Chciałem zrobić coś nietuzinkowego, co wszyscy będą długo wspominać. Rozpocząłem poszukiwania, rozpuściłem wici wśród znajomych. Przeszukiwałem internet. Wybór był duży, ale niewiele ofert wydawało się naprawdę wartościowych. 

Jak organizować imprezy firmowe

Imprezy firmowe GliwicePo dłuższym czasie poszukiwań, rzuciło mi się w oczy ogłoszenie, imprezy firmowe Gliwice. To był sygna na który czekałem. Oferta niczego sobie, za połowę ceny w stolicy, z lepszymi atrakcjami. Na przykład był przewidziany, jako nagroda w konkursie lot szybowcem. Wieczór z imprezą integracyjną, grami zespołowymi i występem zespołu tańca ludowego. Najlepsze było to, że taniec ludowy obowiązywał wszystkich pracowników i pracownice. Po głównym występie, pracownicy przywdziewali ludowe śląskie stroje i tańczyli taniec ludowy. Zwycięzca leciał następnego dnia szybowcem. Co za szalona oferta, nie czekając na akcept szefa zarezerwowałem taką usługę dla naszej firmy. Sam wyjazd był dobrze zorganizowany. Obsługa uprzejma i doświadczona. Pracownicy dzielnie wykonywali wszystkie nasze, zaprojektowane do ich oceny, zadania. Nie którzy mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli. Cała impreza trwała do późna w nocy. Kolejny poranek nie dla każdego był łatwy, co skrzętnie odnotowałem. W sumie całość wydarzenia odbieram bardzo pozytywnie.

Najważniejsze, że wyjazd podobał się mojemu szefowi. Jeszcze ostatniego dnia pobytu wziął mnie na stronę, poklepał po plecach i powiedział, że z całą pewnością awansuję, skoro umiem ludziom dostarczyć takich atrakcji. Co prawda to prawda, atrakcji było co niemiara i każda inna. Pracownikom bardzo się podobało, było to właśnie wydarzenie, które długo będą pamiętać i wspominać po pracy.

Scroll to Top