Gdzie wybrać się na spływ kajakowy?

Każdego roku, gdy nadchodzi okres wiosenny, a także letni to wiele osób wybiera się na spływ kajakowy. W Polsce mamy wiele miejsce, które są warte zobaczenia i płynąć kajakiem będziemy mogli przeżyć niezapomniane wrażenia. Dodatkowo poznamy miejsca, których nie zobaczymy nigdy z ulicy i dlatego warto wybrać fajne miejsce na kajaki.

Kto wybiera się na spływ kajakowy?

kajaki WkraNajczęściej osoby prywatne w gronie znajomych albo też w gronie rodzinnym wybierają się na kajaki Wkra to malownicze i bezpieczne trasy, które są idealne, gdy chcemy wybrać się na spływ kajakowy razem z dziećmi. Na miejscu znajdziemy wiele kompleksowych obiektów, gdzie będziemy mogli znaleźć tani i komfortowy nocleg, więc możemy zaplanować sobie spływ nawet kilkudniowy. Niektórzy decydują się na płynięcie kajakiem tylko i wyłącznie przez kilka godzin w ciągu jednego dnia ,a niektórzy decydują się na przepłynięcie kilkuset kilometrów w ciągu całego tygodnia Wspaniałej podróży po wodzie. Kajaki możemy wypożyczyć Na miejscu albo też dokonać rezerwacji przez internet. Najlepiej jest zarezerwować kajaki odpowiednio wcześniej, Zwłaszcza gdy chcemy zaplanować i dłuższy spływ kajakowy. Najczęściej firmy oferujące wypożyczenie kajaków posiadają sprzęt, który będzie dopasowany dla osoby początkującej, ale również dla bardziej zaawansowanych. Możemy wynająć kajaki jednoosobowe albo dwuosobowe lub nawet trzyosobowe, gdy chcemy podróżować z dzieckiem.

Niektórzy decydują się, aby zabrać na kajaki również swojego psa, który dobrze znosi takie przygody. Dlatego, kiedy chcemy zabrać się w jednej grupie i w jednym kajaku to najlepiej wynająć ten, który ma największe rozmiary. Doświadczeni specjaliści od wynajmu kajaków pomogą nam przy organizacji spływu, gdy organizujemy kajaki pierwszy raz.

Scroll to Top